Nissan Micra 1.5 nafte

2 000 LEK

Shitet nga: aldo 08 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike esht shum e mbajturn pervec disa gjerave estetike qe mund te ket.letrrat i ka te prera deri ne qershof te 2018. cmimi 2000€
Leaflet
Në fillim