Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan Micra ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Nissan Micra në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan Micra ne shitje apo modele tjera si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan Micra ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 19:52 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 Benzin 2011 Gati Per Targa

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:07 Makina , Tiranë

Nisan 2008 benxin 1.2 Automat okazion 3900 euro ska diskutim

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:56 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.5 DCI

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:40 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Micra ����

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Nissan Micra 1.2 16V 5 porte Acenta

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
02 Tet 16:50 Makina , Tiranë

Makine ne shitje

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 11:23 Dyqani Makina , Fier

Nisan Micra viti 2009 1.5 dci 86cv

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
02 Tet 11:15 Dyqani Makina , Fier

Nisan Micra viti 2016 1.2 80cv benzin-gas

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
29 Sht 10:31 Makina , Tiranë

Nissan micra

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 07:35 Makina , Korçë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 19:34 Makina , Elbasan

Nissan micra atomat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 01:30 Makina , Sarandë

Nissan micra Okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 01:29 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet + nga ana ime

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:54 Makina , Durrës

nisan micra benzin gaz

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 11:33 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 B/G Ndërrohet shitet

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 09:10 Makina , Fier

Shitet Nissan micra benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 22:37 Makina , Tiranë

Nissan Micra Automat Benzine 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:30 Makina , Fier

Makin

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 17:19 Makina , Sarandë

Nissan micra Okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 15:23 Makina , Tiranë

Nisan Micra ����������������

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 12:25 Makina , Tiranë

Nisan Micra 1.4 benzin gaz

3 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 11:27 Makina , Tiranë

Shitet nissan micra automat 1,2 benzine

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 11:40 Makina , Tiranë

Shes makinen nissan micra

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 13:50 Makina , Elbasan

Nissan Micra Atomat

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 11:53 Makina , Tiranë

Nissan micra

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 08:54 Dyqani Makina , Durrës

����Nissan Micra 1.2 Automat Zvicra ����

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Jiangling E200L 2016 E200 Comfort Edition PERFEKT PER FLOTA

3 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
08 Sht 09:55 Makina , Tiranë

Nissan micra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 10:29 Makina , Tiranë

Nisan micra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 12:49 Makina , Shkodër

Shitet Nissan Micra 1.4, Manual, 2014

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 22:15 Makina , Shkodër

Nisan Micra

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:46 Makina , Shkodër

Nisan Micra

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Shkodër

Nisan Micra

2 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 10:25 Makina , Tiranë

,shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 14:01 Makina , Shkodër

Nisan

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 12:58 Makina , Shkodër

Nisan Micra

2 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 14:41 Makina , Durrës

Okasion

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 19:20 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION NISSAN MICRA

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
12 Gush 22:56 Makina , Tiranë

Shes makine Nissan Micra

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 19:32 Makina , Elbasan

Nissan micka atomat

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 10:45 Makina , Gjirokastër

Shitet nisan micra 1.0 gaz benzin automat 4 porta

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:25 Makina , Tiranë

Shitet makine nisan mikra 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 23:34 Makina , Elbasan

Nissan Micra Super gjendje ��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:22 Makina , Fier

Nisan

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 08:33 Makina , Tiranë

Nissan micra okazion

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 17:16 Makina , Tiranë

Nisan Micra 1.0 Benzine/Gaz 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 23:31 Makina , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 04:05 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte 2000 €

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 23:40 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra ne gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:46 Makina , Tiranë

Shes nisan micra Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan Micra me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Micra Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan Micra ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan Micra ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko Nissan Micra ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan Micra


Keni Nissan Micra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione