Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Micra Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Micra | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:55 Makina , Tiranë

NISAN MIKRA ATOMAT BEZN GAZ

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 Makina , Tiranë

Nissan Micra Manuale 1.2 Benzine Viti 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:59 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN MICRA BENZINE GAZ VITI 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 18:36 Makina , Tiranë

Nissan Micra K12

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 18:24 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:07 Makina , Tiranë

Nisan Micra 1.0 Benzine/Gaz 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 15:43 Makina , Tiranë

Nisan Micra

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 22:57 Makina , Tiranë

Nisan Micra

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 11:32 Makina , Tiranë

Shitet nisan micra 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 08:44 Makina , Tiranë

okazion nissan micra

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 14:50 Makina , Tiranë

Shitet nissan micra

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 17:58 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:30 Makina , Tiranë

Nissan Micra 2012 OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Shk 20:15 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:21 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN MICRA, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 10:43 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Micra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 13:14 Makina , Tiranë

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:13 Makina , Tiranë

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:50 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Micra 1.2 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 13:00 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Jan 12:05 Makina , Tiranë

Okazjon

125 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 10:52 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 Viti 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 14:29 Makina , Tiranë

Shitet nisan micra 1.5 nafte

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Dhj 15:49 Makina , Tiranë

OKAZION

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Dhj 16:53 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 09:12 Makina , Tiranë

Nissan micra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 09:45 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:12 Makina , Tiranë

Nisan Micra automatic viti 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 09:18 Makina , Tiranë

Shitet nisan mikra 1.2 bexin

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 21:02 Makina , Tiranë

Shitet Nissan micra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:55 Makina , Tiranë

Nisan micra "2000€"

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 12:47 Makina , Tiranë

Shitet nissan micra 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Nën 13:41 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 10:48 Makina , Tiranë

Okazionnnn Nissan micra 1.2 benzin gaz 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 12:13 Makina , Tiranë

Nderrohet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 12:33 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 15:15 Makina , Tiranë

Nissan micra 1.2 benzine gaz AUTOMAT!!!

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 09:32 Makina , Tiranë

Okazionn Shitet nissan micra 1.2 benzin gaz 2007€

270 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 01:24 Makina , Tiranë

Nisan Micra 1.2 Automatike!

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 23:26 Makina , Tiranë

Shitet nisan micra 2017

6 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Tet 16:55 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 16:37 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.4 Benzine+Gaz 2003 super ekonomike!

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:40 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 b Automatike

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 16:30 Makina , Tiranë

Shitet nissan micra 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 16:46 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

Jiangling E200L 2016 E200 Comfort Edition PERFEKT PER FLOTA

3 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Sht 12:39 Makina , Tiranë

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 18:21 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 1.5 nafte +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 1.5 nafte 2003 +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Micra | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione