Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Të gjitha në Tiranë

100 NX , 5
200 SX , 4
240 SX , 2
280 ZX , 1
300 ZX , 6
350Z , 17
370Z , 4
Almera , 112
Altima , 16
Armada , 2
Cabstar , 11
Cargo , 2
Cube , 1
e-NV200 , 3
Evalia , 1
GT-R , 4
Interstar , 43
Juke , 59
King Cab , 11
Kubistar , 3
Leaf , 7
Maxima , 1
Micra , 915
Murano , 52
Navara , 179
Note , 134
NP 300 , 2
NV200 , 3
NV400 , 1
Pathfinder , 58
Patrol , 81
PickUp , 14
Pixo , 16
Primastar , 2
Primera , 96
Qashqai , 375
Qashqai+2 , 44
Sentra , 6
Serena , 11
Sunny , 12
Terrano , 65
Tiida , 3
Titan , 5
Trade , 5
Urvan , 1
Vanette , 11
X-Trail , 181

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:22 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

Nisan qashqai okazion i diskutueshem

5 500 EUR

Sot 21:25 Makina , Tiranë

Shitet nissan note

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

NISAN MIKRA ATOMAT BEZN GAZ

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:16 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Nisan Qashqai

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN MICRA BENZINE GAZ VITI 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai, viti 2009 Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

�� Nisan Micra (automatike) 1.2 Benzine, (jo robotike)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:39 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Viti 2011 i sapardhur nga Zvicra ������������

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI Automatike 2.0 NAFTE

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

Nissan Micra K12

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2017 AUTOMAT

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

NISSAN VERSA 2012 1.6 BENZIN+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina , Tiranë

Infiniti FX350 Ndrohet

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:57 Makina , Tiranë

Nissan patrol 4.2 diesel, Nderrohet

16 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0-Naft-AUTOMAT-4x4-VITI-08-09-����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:43 Makina , Tiranë

Okazion Nissan Murano DCI 4x4 -2011-2.5 Naft-automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN PATHFINDER

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI VITI DHJETOR 2015FULL OPTIONS CEL 0693929141

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Nissan

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

��PATROL��

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai+2 2.0 NAFTE 7vende ��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 Nafte i Sapoardhur nga Zvicra ����������

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN PATHFINDER, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.5 NAFTE

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan TERRANO 3.0 4X4 Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan JUKE 1.6 benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:02 Makina , Tiranë

Nisan cabstar 2.5 nafte

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:46 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0-Naft-AUTOMAT-4x4-VITI-08-09-����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Nissan Notte 1.4 Benzine "Teper Ekonomike" Kamio Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Nissan Micra Manuale 1.2 Benzine Viti 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:21 Makina , Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

SHITET 3,5 EURO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:35 Makina , Tiranë

SHITET NISAN MURANO,Automat,Viti 2007, Gaz/Benzine…

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera Off Road 4x4

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:24 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:10 Makina , Tiranë

Nissan Sentra

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:34 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:53 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL kerkohet

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Mar 20:15 Makina , Tiranë

Nissan Xterra 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 20:15 Makina , Tiranë

Nissan Versa

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Mar 19:49 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 19:24 Makina , Tiranë

QASHQAI FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 18:04 Makina , Tiranë

2017 NISSAN XTRAIL GAZ BENZINE OKAZJON

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 16:34 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione