Mercedes Benz

2 500 EUR

Shitet nga: ... 09 Korr 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike ...Letra te pguara per 1 vit ..Motorr 220 nafte ..Gjendje shun te mir
Leaflet
Në fillim