Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Durrës

A-Class , 1685
B-Class , 847
C-Class , 5670
CE-Class , 5
CL-Class , 21
CLA-Class , 38
CLC-Class , 8
CLK-Class , 239
CLS-Class , 245
E-Class , 3526
G-Class , 28
GL-Class , 74
GLA-Class , 6
GLC-Class , 12
GLE-Class , 45
GLK-Class , 339
GLS-Class , 3
ML-Class , 933
R-Class , 54
S-Class , 703
SL-Class , 38
SLK-Class , 34
V-Class , 62
190 , 107
200 , 876
220 , 2147
230 , 79
240 , 100
250 , 313
260 , 6
270 , 553
280 , 127
290 , 17
300 , 127
320 , 387
350 , 157
380 , 9
400 , 21
416 , 69
420 , 8
450 , 1
500 , 13
560 , 4
600 , 5
AMG GT , 1
SLR , 1
Vaneo , 46
Vario , 6
Viano , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Sht 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:04
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C350 4MATIC IMPORTUAR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 09:14
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

26 Sht 03:18
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 Bluetec

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:36
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet okazion

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:20 Makina , Durrës

✅E220 2011 Blueefficiency

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 Makina , Durrës

✅ E220 Blueefficency 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Makina , Durrës

Okazion Mercedes Benz ML 350 ne supergjendje

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:07 Makina , Durrës

Shitet A Class 150 benzine viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Durrës

C 280 V6 Benzin+ Gaz

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Durrës

E 240

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Makina , Durrës

A 170 okazion !!

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:05 Makina , Durrës

GLC 250 NAFT 2017 (Look 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:05 Makina , Durrës

Glc 250 2017 (Bodykit 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:03 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:01 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

C KLAS 220 CDI LUK AMG

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz B 180 CDI, 2018, Automat

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:58 Makina , Durrës

Mercedes-Benz B 180 CDI, Panoramik, Automat, 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:49 Makina , Durrës

Okazion Shitet Mercedes-Benz C300⁣ Me Dogane

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz ne gjendje shum t mir...

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Makina , Durrës

Mercedes -Benz B 180 CDI, 2014, Automat, Panoram

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 Makina , Durrës

C180 BENZIN/GAZ 2008

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Rtuga albanopoli durres

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:16 Makina , Durrës

M.Benz C220 CDI Automatik Viti 2005

5 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220cdi 2011. 0683333311

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:09 Makina , Durrës

Shitet c clas 2008

6 299 EUR

Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 Gaz Benzin viti2007 i ardh nga Gjermania

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 Automat i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 Benzin Gaz vit 2007 i ardh ng Gjermania

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class Full Opsion vit 2008 sapo ardh ng Gjermania

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet E Class EVO viti 2009 Automatik i sapo targuar

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Dyqani Makina , Durrës

C 220 nafte full option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 viti 2008 i sapo ardhur ng Gjermania

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class Automat 2007 Gaz-Benzin i ardh ng Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C200

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 Makina , Durrës

Blej makina

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:50 Makina , Durrës

ACLAS KAMJO AUTOMATIKE NAFTE 1.7 VITI 2000 TEL 0689488616

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 250D

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK220 4MATIC

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz GLK250 BlueTEC 4MATIC

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Makina , Durrës

0682007055

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:00 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - 2007 - KAMBIO MANUALE - EURO4 ❌

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

Okazion ! Gle 350d 4matic Amg

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Shitet nderrohet Cls full look amg

19 000 EUR

Sot 13:21 Makina , Durrës

a class

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Durrës

Okazion - Mercedes Benz Gla 220 cdi amg packet,automat

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione