Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Durrës

C 160 , 4
C 180 , 382
C 200 , 1130
C 220 , 2945
C 230 , 97
C 240 , 74
C 250 , 135
C 270 , 113
C 280 , 70
C 30 AMG , 17
C 300 , 298
C 32 AMG , 7
C 320 , 67
C 350 , 8
C 36 AMG , 1
C 450 AMG , 2
C 63 AMG , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:38
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! Benz C-220 Nafte Full Option! Super Gjendje

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:51 Makina , Durrës

C class 2012 300 benzine

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 Makina , Durrës

Mercedes c class

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

M.Benz C220 CDI Automat

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:37 Makina , Durrës

SHITET !!! Mercedes Benz C220 Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 Makina , Durrës

Shitet 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:21 Makina , Durrës

Shitet C-class ne gjendje shum t mir “Okazio”

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Durrës

C KLAS BLUEFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina , Durrës

Blej Makina Te t gjitha llojeve

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina , Durrës

Shitet C class 2007 Okazion....

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Makina , Durrës

����C Klas 220 viti 2008����

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Mercedez Benz C220 Sport Edition 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:58 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:45 Makina , Durrës

Okazion Shitet Mercedes-Benz automatike

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:01 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 200

9 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania����

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Dyqani Makina , Durrës

SHITET Benz c204 2008 i ardhur nga Gjermania

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Dyqani Makina , Durrës

SHITET Mercedes Benz c204 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 Makina , Durrës

❌C 220 CDI - 2008 - KAMBIO MANUALE - AVANGARDE❌

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 Makina , Durrës

����OKAZIONC180 KOMPRESOR AVANGARD BENZIN AUTOMAT ����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:25 Makina , Durrës

Mercedes Benz C class 220 Look amg Full panoram

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:45 Makina , Durrës

Mercedes C class 200

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! Benz C-220 Nafte Full Option! Super Gjendje

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:08 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C200

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

C Class 280 Benzine/Gaz

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina , Durrës

SHITET BENZ C300

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz 200 CDI Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:23 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Clas Avantgarde

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:29 Makina , Durrës

♦️Okazion vetem sot♦️

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:22 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:16 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:05 Makina , Durrës

C Klas 204 benzine gaz ������������

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz 220 Naft Manual 2007 Gjermanie

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz 220 Naft 2005 Gjermanie

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Makina , Durrës

C 200 CDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:38 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:10 Makina , Durrës

C Class 205•Viti 2014•220 Cdi•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:07 Makina , Durrës

Mercedes Benz C250 Amg Line

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz C-Clas 200 Automat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

Japim Makina Me Qera / Rent A Car �� Durres

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

❌️OKAZION❌0685213511‼️Letra per 1 vit ‼️C220 Nafte Automatik

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:02 Makina , Durrës

C-Class 220 D Naft Manual Viti 1994

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 220 CDI

22 500 EUR

21 Mar 23:14 Makina , Durrës

Mercedes Benz C-Class 300 Benzine Kamjo Automatike me dogan

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 17:04 Makina , Durrës

C 204 automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione