Benz

4 200 EUR

Shitet nga: Elvis 09 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Motorr vitprodhim 2008 , 200 naft
4 goma te reja,
luku 2005 (kroskot edhe navi) sendilje elektrike,
xhama elektrike,
fshirse e xhamave me sensor,
pasqyra elektrike,
pilot automatik,
vaj filtra te sapobera,
pomp nafte dhe sabarator te rinj
257.000 km,viti 2003 motorr te 2008
Per me shume info 0686472220
Leaflet
Në fillim