Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:45
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:45 Makina , Fier

W204 C200cdi (2143cc) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 Makina , Vlorë

Mercedes 2004 c200Naft

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:43 Makina , Tiranë

Okazion per gjendjen

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:43 Makina , Vlorë

Shitet e200 kompressor 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Dyqani Makina , Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:38 Makina , Mallakastër

C200 KOMPRESSOR ELEGANCE AUTOMAT

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

W204 cdi

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

C KLAS AUTOMAT 2011 AVANTGARDE"EUROPIANE"

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:36 Makina , Fier

Okazjon 2500 euro

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Makina , Tiranë

look 2012amg 200cdi automatik okazion 7600€

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Durrës

C200 i 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 200 CDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:22 Makina , Tiranë

C200 kompressor sport edition

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 04:34 Makina , Berat

�� Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine Manuale 2001

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Durrës

�� 5200€ ��M.Benz Cclas 200 EVO 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:14 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C CLASS

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Makina , Fier

�������� c class benz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C200 COMPRESSOR BENZIN EVO 2005 AUTOMAT ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 Makina , Tiranë

C 200 CDI ✅ AMG✅2011. 068 468 7402

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:14 Makina , Kukës

C 200cdi automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:03 Makina , Shkodër

Pjese Kembimi Mercedes Benz C Class W204 0672256330

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Makina , Tiranë

Mercedes w203 c200 kompressor

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Makina , Tiranë

C 200 benzin gaz.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Sarandë

C200 kompressor

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:57 Makina , Elbasan

❌OKAZION W204❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:51 Makina , Elbasan

C200 Nafte Automat 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz c klas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:22 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:15 Makina , Vlorë

mercedes c 204 benzin

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:14 Makina , Fier

Shitet ose ndrrohet W204

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:52 Makina , Fier

Mercedes Benz C 200

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

Mercedes C-Class 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:52 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz c200 , viti 2008 ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:49 Makina , Tiranë

C200 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 Makina , Korçë

Shitet Benz Compesor c 200 Bwnzin Gaz

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:39 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes C200 ����

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Super C- 200-Kompressor Gaz Automat-ELEGANCA DE����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:14 Makina , Vlorë

Benz 200cdi 2009 sw Automat nderohet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Makina , Tiranë

Mercedes-benz c200 kompresor

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:44 Makina , Tiranë

Mercedes C 200 kompresor

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:30 Makina , Tiranë

W204 Avantgarde

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:12 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASE 200 KOMPRESSOR AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
I zënë Shitësit të Besuar
Dje 09:45 Makina , Shkodër

Mercedes benz c200

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione