Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:48
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C200 CDI W 204

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Shitet Kompresor

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Okazion!! C klas 200 nafte blueficence viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

W203 kompresor

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C class 203

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C KLAS BLUEFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedez Benz C 200

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benc c class

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

❌Okazion W204-08❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT BENZIN + GAS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

Mercedes benz C 200 FAMILJAR

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

Mercedes - Benz

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kavajë

Mercedes c klas 200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

mercedes benz c200 evo

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes c200 super gjendje ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes c200 nafte automatik ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C class 200 nafte ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

c class mercedes 2010 ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

MERCEDES C200 CDI AMG///2010 ✅️BLUEFFICIENCY-AVANTGARDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Makina me Qira. Car Rental

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C200 Kompressor ///SPORT EDITION

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES-BENZ C CLASS 200 CDI AVANGARE “AUTOMAT”

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

‼️Automat Mercedes Benz C200 EVO CDI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

okazijon me dogane

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Krujë

MERCEDES-BENZ C200 BENZIN 2011 PANORAM

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz C220 Diesel EVO///-2005-6Marsha-Xhama te zinj

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class 2012 2.0 CGI AvantGarde

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 13:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Benz C class nafte automat 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ C Class 200 Diesel Blueefficiency Automat Full

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 CDI AUTOMAT 7G

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Shitet C200 Automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes c 2.0 avantgarde vjen per pak dit nga Gjermania

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes c klas 2.0 naft i sapo ardhur nga Gjermania medogan

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes benz 200 kompressor SPORT EDITION

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

�������� c class benz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C class

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

shitet 0683655766

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:21
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Shitet Kompresor

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C Class 2013

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 200CDI AVANGARDE 2009 Automat

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

SHITET BENZ C200 MANUAL 6+1 NAFTE 2004

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

SHITET BENZ C200 AUTOMATIK 2005 EVO

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Esprite W202 Manual 200CDI Letrat E Paguara

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

����2012 C200 cdi Automat Zvicra i targuar

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����❌SHITET C200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/VITI 2008❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Cklas 200 Cdi motor evo kamjo manuale ����

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

C klas 200 Cdi kamjo automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C 200 2012

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione