BMW X5 BENZIN-GAZ

Shitet nga: Jorgo 13 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet x5 3.0 benzin gaz ne gjendje perfekt tere sherbimet e sapo bera, esht ne gjendje te mire
sistemi i gazit LOVATO 2019, amortizatoret i ka te rinj,mund ta provoni dhe kontrolloni si te deshironi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim