Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Korçë

Acura , 21
Aixam , 4
Alfa Romeo , 129
Alpina , 3
Artega , 4
Audi , 1143
BAIC , 3
Bentley , 3
BMW , 1438
Bugatti , 2
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 26
Chrysler , 39
Citroën , 168
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 38
Daihatsu , 32
Dodge , 6
Ferrari , 1
Fiat , 373
Ford , 1181
Honda , 102
Hummer , 3
Hyundai , 175
Isuzu , 7
Jaguar , 23
Jeep , 73
Kia , 53
KTM , 1
Lada , 4
Lancia , 24
Land Rover , 153
Landwind , 1
Lexus , 5
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 8
Mazda , 83
Mercedes-Benz , 6241
MG , 3
MINI , 66
Mitsubishi , 292
Morgan , 2
Nissan , 283
NSU , 1
Opel , 748
Peugeot , 256
Piaggio , 23
Pontiac , 1
Porsche , 24
Proton , 1
Renault , 305
Rover , 24
Saab , 11
Seat , 171
Škoda , 76
Smart , 75
Ssangyong , 22
Subaru , 13
Suzuki , 69
Tata , 1
Toyota , 384
TVR , 1
VW Volkswagen , 2382
Volvo , 78
Yugo , 3
Zastava , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Nën 14:23
Linku:
Makina , Korçë

Mercedes Benz Evo 220 Okazion 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:19
Linku:
Makina , Korçë

Bmw Seria 5 Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:16
Linku:
Makina , Korçë

1.6 Nafte

11 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Korçë

2007 Ford Explorer 7 sedilje

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:39 Makina , Korçë

Shitet Bmw 7 seria

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:30 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan 2014+ ne gjendje super

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:45 Makina , Korçë

BMW x5 2011

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 23:09 Makina , Korçë

Bmw e39

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:43 Makina , Korçë

Passat Diesel

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:15 Makina , Korçë

Toyota Yaris 4-D4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:03 Makina , Korçë

Sharan

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 Makina , Korçë

Shitet wolkswagen Tiguan

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina , Korçë

SHITET HYNDAI SANTA FE

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 20:30 Makina , Korçë

VW Volkswagen Golf 6 2012 1.6 Diesel

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:30 Makina , Korçë

Volkswagen Golf VI

8 700 EUR

Dje 20:22 Makina , Korçë

����❌SHITET C200 KOMPRESSOR/AUTOMATIK/VITI 2008❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI AMG-LINE/AUTOMATIK❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Makina , Korçë

����❌SHITET C220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Makina , Korçë

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:16 Makina , Korçë

����OKAZION VOLVO XC60 2.4 DIESEL D5 AWD 4X4 2010 ZVICRA����

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Makina , Korçë

����OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE VITI 2008 ZVICRA����

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Makina , Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Makina , Korçë

SUPER VOLVO

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:09 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 Makina , Korçë

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:07 Makina , Korçë

Seal leon 2007 2.0 dizel Automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:03 Makina , Korçë

Bmw x5

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:50 Makina , Korçë

Mersedes Benc

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:49 Makina , Korçë

Shitet Peugeot 207 motor 1.4 benzin-gas 2008 super gjendje

3 400 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:48 Makina , Korçë

Shitet Audi A6

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:48 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:35 Makina , Korçë

Shitet c class 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:35 Makina , Korçë

Shitet E class 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:18 Makina , Korçë

SHITET MITSUBISHI 4×4 OUTLANDER

10 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:16 Makina , Korçë

Shitet/Ndrohet E 200 CDI viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:45 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes-Benz A Class 150 Automat 2010 ����✅

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Makina , Korçë

Automat .CLk mundesi ndrimi me makin me 4 porta

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:19 Makina , Korçë

Shitet Audi A6 ��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 17:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:42 Makina , Korçë

Mercedes Benz C200 Cdi Evo -04

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 17:19 Makina , Korçë

Lexus Rx 350 Limited

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:19
Linku:
Makina , Korçë

Bmw Seria 5 Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:19 Makina , Korçë

Mercedes Benz E class

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina , Korçë

Shitet E clas 200 cdi viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:03 Dyqani Makina , Korçë

SHITET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Makina , Korçë

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 16:46 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:44 Makina , Korçë

Ford Transit vetshkarkus 3 Krahet

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:44 Makina , Korçë

Caddy Max 1.9 E sjell nga Gjermania

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 Makina , Korçë

Golf Automat 7.5 Viti 2018 Pothuaj se i ri fare

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:42 Makina , Korçë

Mitsubishi L200 Viti 2003 Super Gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione