Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X-modele Të gjitha në Korçë

X1 , 5
X3 , 22
X5 , 247
X6 , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:49 Makina , Korçë

��������OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE ZVICRA��������

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 Makina , Korçë

Bmw-X5-3.0i-2008-Benzine+Gaz-Okazion-Pa Takse Lluksi

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:51 Makina , Korçë

SHITET BMW X5 3.0 BENZINE

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 11:23 Dyqani Makina , Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 13:58 Makina , Korçë

X5 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 09:28 Makina , Korçë

Okazion shitet BMW X5 cmimi i diskutushem

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 09:21 Makina , Korçë

Shitet BMW X5

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 09:10 Makina , Korçë

Shitet BMW X5

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 13:55 Makina , Korçë

Bmw x5 2016 benzin

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 14:00 Makina , Korçë

Shitet x5 3.0 benxin gas aspirat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 09:52 Makina , Korçë

Shitet BMV X5

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 21:17 Makina , Korçë

Okazion!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Gush 17:29 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane deri ne durres bmw x1 xdrive 2.0

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 22:14 Makina , Korçë

Okazion shitet BMW X5, CMIMI i diskutushem

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:03 Makina , Korçë

Okazion BMW x5 Cmimi i diskutushem

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:51 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 12:09 Makina , Korçë

Bmw X5 3.0 Nafte 2009 Zvicra

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 14:20 Makina , Korçë

Bmw x3

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 19:39 Makina , Korçë

OKAZION BMW X5 3.0i 2015 FULL

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 15:14 Makina , Korçë

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 13:08 Makina , Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

21 Korr 08:53 Makina , Korçë

Okazion BMW X5 !

11 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 17:47 Makina , Korçë

Okazion BMW X5 !

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 12:26 Makina , Korçë

Shitet BMW X5

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 20:34 Makina , Korçë

X5 3.0 si Bennzin gas

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 12:13 Makina , Korçë

��BMW X5 3.0 BENZINE-GAZ SUPER FULL OPSION��

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 18:45 Makina , Korçë

x5 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 19:04 Makina , Korçë

SHITET X6 BITURBO 3,5 XDRIVE FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:45 Makina , Korçë

Bmw X5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:21 Makina , Korçë

Shitet BmwX5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:19 Makina , Korçë

Shitet BmwX5

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 16:42 Makina , Korçë

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 11:22 Makina , Korçë

BMW X3 2.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 20:58 Makina , Korçë

BMW X3

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 20:16 Makina , Korçë

BMW X3

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 18:42 Makina , Korçë

Shitet BMW X5 .!! Ne super gjendje .!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 02:21 Makina , Korçë

����Okazion Bmw x5 Benzine 3.0 me dogane te paguar.����

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:16 Makina , Korçë

Bmw x1 Xdrive

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 15:58 Makina , Korçë

Bmw X5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 18:39 Makina , Korçë

X5 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Nën 01:15 Makina , Korçë

BMW

16 999 EUR

13 Nën 12:21 Makina , Korçë

X3 BMW X-DRIVE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 08:12 Makina , Korçë

Shitet BMW X5 3xi

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 17:08 Makina , Korçë

Bmw x5

3 700 EUR

19 Tet 22:06 Makina , Korçë

������Shitet okazion 2.0������

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
12 Tet 11:04 Makina , Korçë

Shitet bmw x5

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 15:29 Makina , Korçë

Bmw x3 e ardhur nga italia

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 22:28 Makina , Korçë

BMW X5 3.0i x-drive 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 20:36 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 13:16 Makina , Korçë

Bmw x1 s xdrive automat 2010 ose ndrrohet

8 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione