Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Korçë

Acura , 18
Aixam , 4
Alfa Romeo , 128
Alpina , 3
Artega , 4
Audi , 1102
BAIC , 2
Bentley , 3
BMW , 1410
Bugatti , 2
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 26
Chrysler , 37
Citroën , 167
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 36
Daihatsu , 32
Dodge , 5
Ferrari , 1
Fiat , 370
Ford , 1152
Honda , 102
Hummer , 3
Hyundai , 165
Isuzu , 7
Jaguar , 21
Jeep , 69
Kia , 52
KTM , 1
Lada , 4
Lancia , 24
Land Rover , 151
Landwind , 1
Lexus , 4
Ligier , 1
Lincoln , 8
Mazda , 82
Mercedes-Benz , 6034
MG , 2
MINI , 63
Mitsubishi , 285
Morgan , 2
Nissan , 271
NSU , 1
Opel , 731
Peugeot , 245
Piaggio , 23
Pontiac , 1
Porsche , 23
Proton , 1
Renault , 297
Rover , 24
Saab , 10
Seat , 165
Škoda , 76
Smart , 72
Ssangyong , 22
Subaru , 13
Suzuki , 69
Tata , 1
Toyota , 359
TVR , 1
VW Volkswagen , 2307
Volvo , 74
Yugo , 3
Zastava , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:37 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR BENZIN + GAZ ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR BENZIN FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Korçë

E200 KOMPRESOR AUTOMAT EVO ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Makina , Korçë

Shitet Mercedes 200 benzine-gas

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Makina , Korçë

Opel Vectra 2001

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:04 Makina , Korçë

Honda 2.0 Automat benzine gaz

3 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 11:43 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Makina , Korçë

C180 kompresor Avandgarde Automat 2009 Zvicra

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Korçë

Mercedes C 280 4 matic Avandgarde Zvicra (100% gas)

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:38 Makina , Korçë

Shitet VW Touran Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:29 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C300 4MATIC����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Korçë

Mini Cooper R56 1.6 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Korçë

Shitet Hyundai i30 1.6 naft Automat

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 Makina , Korçë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

GLK 250 Blutech

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 Makina , Korçë

Skoda fabja 1.4 gaz bezin

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:51 Makina , Korçë

Golf plus

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49 Makina , Korçë

Fox

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Korçë

���� AMG LINE ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Makina , Korçë

Shitet Galloper 2.5 nafte ne super gjendje

500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Korçë

A 180 CDI AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 Makina , Korçë

C220 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Korçë

����SHITET����

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Makina , Korçë

CL 500 V8 - Zvicra

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran 2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz Ml350 bluetec 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 Makina , Korçë

Antara 2.0 naft Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 Dyqani Makina , Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Makina , Korçë

Range Rover Vogue

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Makina , Korçë

VW golf 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Makina , Korçë

E 280

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Makina , Korçë

E 300 avantgarde

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:11 Makina , Korçë

Turbo nissan navara

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:10 Makina , Korçë

Benc 190 Viti 91 Motor 2.0 Nafte

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:10 Makina , Korçë

Golf Sportsvan Automat Viti 2018 Pothuaj se i ri fare

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:09 Makina , Korçë

Land rover td5 discovery

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:09 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Makina , Korçë

Caddy Max 1.9 E sjell nga Gjermania

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Makina , Korçë

Sprinter 518 Vetshkarkus 3.5 Ton

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:04 Makina , Korçë

VW Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 Makina , Korçë

Mercedes Benz S class

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 08:01 Makina , Korçë

Okazion!! Audi Q7 2015 Okazion!!

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 21:42 Makina , Korçë

SHITET SUPER GJENDJE

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:35 Makina , Korçë

��SUPER MERCEDES SPORT ��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:51 Makina , Korçë

SHITE BMW 300 BENZIN/GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione