Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X5 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW X5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:01
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 35d xdrive M

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Tiranë

Bwm x5 3.0 Naft Okazion

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:36
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet 2019 x5 40i M Individual

61 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 00:25 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 M PACKET 3.5i

27 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

Bmw x5 35D 2011 330 kuaj

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:17 Makina , Tiranë

Bmw X5

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 00:07 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Makina , Korçë

BMW x5 2011

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 2020

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

70 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:40 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Dyqani Makina , Durrës

BMW X5 35d xDrive

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:49 Dyqani Makina , Durrës

BMW X5 35d xDrive

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Makina , Tiranë

bmw x5 3.0 ����naft super gjendje!!����

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:37 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:32 Makina , Tiranë

BMW X5 FULL OPTION

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:22 Makina , Fier

⚫️ OKAZION X5 4.4i

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d M-Packet viti 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 Makina , Elbasan

Bmw X5 5.0D 381hp M-packet (Importuar nga Zvicra)

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

20 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 21:31 Makina , Tiranë

SHITET. X5 3.5 D 2011

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:19 Makina , Pogradec

Bmw X5 2009 3.0Si

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 - FULL OPTION - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Makina , Mat

BMV X5 DRIVER

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Makina , Korçë

����OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE VITI 2008 ZVICRA����

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Makina , Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:09 Makina , Tiranë

Bmw X5

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:09 Makina , Tiranë

Shitet bmw x5

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:04 Makina , Tiranë

BMW X5M50d

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:03 Makina , Korçë

Bmw x5

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:50 Makina , Shkodër

BMW X5 3.5 Nafte 2014 Nderrohet

25 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

BMW X5 2011 35i FACELIFT FULL FULL FULL!

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:16 Makina , Tiranë

����BMW X5 2015 35d ����

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:14 Makina , Fier

BMW X5 3.5 D full opsion viti 2011 okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Makina , Vlorë

BMW X5 M PACKET 2015 3.5d

29 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:54 Dyqani Makina , Tiranë

�� BMW & Range Rover �� PJESE.KEMBIMI.SHEHU ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:31 Makina , Tiranë

Bmw x5 okazionnn

64 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:26 Makina , Durrës

Okazion !! Bmw X5 3.5 xDrive M Packet

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 17:10 Makina , Fier

SHITET BMW X5 35i X DRIVE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:03 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️BMW X5 3.5D xDrive 2010 panorame full OKAZION⚜️

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:35 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw X5 35d -15 6+1 Vende

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Dyqani Makina , Fier

Bmv x5 2014 full

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:11 Makina , Durrës

BMW X5 4.0d M-Power Fabrike Full Extra!! (ZVICRA)

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:03 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione