Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:07
Linku:
Kafshë shtëpiake Të tjera , Korçë

Kale

1 500 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 10:59
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET

28 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 10:59
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET ! OKAZION ! S6

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:13
Linku:
Makina , Korçë

Bmw Seria 5 Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 14:23
Linku:
Makina , Korçë

Mercedes Benz Evo 220 Okazion 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 05:01 Makina , Korçë

✅��Shitet&Nderrohet Audi A8 3.0 Nafte Automatike S8///LooK

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:19 Makina , Korçë

��Mercedes A160 Manuale 1.6 Benzine 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:06 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes-Benz A Class 150 Automat 2010 ����✅

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39 Makina , Korçë

5550

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Korçë

Mitsubishi L200 Me Karroceri+Kupole 4x4 2.4 Nafte Automatike

22 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:16 Makina , Korçë

��✅E350 Benzine 4Matic “Behet 100% Me Gaz” 2015 69.000 km

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:15 Makina , Korçë

Mercedes C220 Viti 2011 Nafte BlueEfficiency Automatike

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:09 Makina , Korçë

Shitet E clas 200 cdi viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:05 Makina , Korçë

Shitet c class 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:05 Makina , Korçë

Shitet E class 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Telefona celular , Korçë

z flip 3

23 000 LEK

Dje 22:37 Makina , Korçë

2013 Gl vetem shitet

13 500 LEK

Dje 22:21 Makina , Korçë

Audi Q7 gjendje shume te mire

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:56 Makina , Korçë

Audi A4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Telefona celular , Korçë

Iphone 11

Dje 21:21 Makina , Korçë

C180 KOMPRESSOR BENZIN FACELIFT ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Korçë

SHITET HYNDAI SANTA FE

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:11 Makina , Korçë

SHITET BMW X5 3.0 BENZINE

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 Makina , Korçë

Shitet wolkswagen Tiguan

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Makina , Korçë

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:42 Makina , Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina , Korçë

����OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE VITI 2008 ZVICRA����

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Korçë

����OKAZION VOLVO XC60 2.4 DIESEL D5 AWD 4X4 2010 ZVICRA����

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 Makina , Korçë

Audi Q5 3.0 TDI

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Makina , Korçë

Caddy Maxi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:14 Makina , Korçë

Benz 2.5 Nafte Manual

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:12 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

Dje 19:58 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

20 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione