Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X5 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 21:18
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Berat

shitet ndrohet bmw x5

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 3.5d 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:06
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5 benzin 2014

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:59
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 3.0D 2012 TWIN TURBO *OKAZION*

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 23:20
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0d

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:32 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet X5 3.0 benzin/gaz

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 x drive 2010 full opsion perfekte

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 2015 M PAKET 22500�� SUPER OKAZION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

�� 2008 - BMW X5 30d xDrive

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 3.5 Nafte Gjendje Perfekte!!

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 4.0 edrive (F15) (Kontaktin Tek Pershkrimi)

27 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:59
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 3.0D 2012 TWIN TURBO *OKAZION*

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 3.5 NAFT 2016 FULL OPSION

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 naft 68 mij km ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

26 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:10 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

Bmw X5 2012 40DTwinTurbo Zvicre

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 ( Benzin gaz) 22€

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 ( Benzin Gaz) 22€ pak dit

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW x5 Hybrid

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 f15 2015 europe 3.0 nafte

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:29 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 diesel look m fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:02 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet BMW X5m50d

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw X5 3.0d X-Drive 2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:13 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

X5 3.0 Benzin+Gaz Xdrive 2010 Full Panorama me letra paguara

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5 2016 diesel Super Full Opsion

27 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 3.5 Driver

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION 2016 Bmw x5 24 €

24 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 xDrive35d Steptronic

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION X5 SUPER FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 12:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

X5 35d 2011/ Me garanci

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shiten disqe 19 e53 style132

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 35i M-PACKET (BENZINE-GAZ)

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT FULL OPTION 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 M 3.5i XDRIVE

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2021 FULL OPSION

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 2011 facelift

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 3.0 Benxine

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 2009

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmx x5 3.5 disel super gjendje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

27 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 LOOK M50 SUPER FULL NE SUPER GJENDJE

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET BMW X5 M PACK 2016����

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5///2016

23 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET BMW X5 M 2019����

69 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione