Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Korçë

Seri 1 , 36
Seri 2 , 5
Seri 4 , 2
Seri 3 , 624
Seri 5 , 248
Seri 6 , 6
Seri 7 , 49
M-modele , 59
X-modele , 284
2002 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:28 Makina , Korçë

����OKAZION BMW XDRIVE M-PAKET FABRIKE 528i VITI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Makina , Korçë

BMW 525D XDrive Facelift Viti2009 Sapo ardhur nga Zvicra����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 Makina , Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Makina , Korçë

BMW X1 1.8d xdrive

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 Makina , Korçë

Shitet ose nderrohet BMW X6 X-drive 30D

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 Makina , Korçë

Benzin/ gaz ����BMW SERIA 5 535i XDRIVE ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:22 Makina , Korçë

Bmw 525i, look M, zvicra

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Makina , Korçë

BMW SERIA 5, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Makina , Korçë

SHITET BMW SERIA 1 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina , Korçë

Bmw X5 3.5 Nafte Xdrive

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Makina , Korçë

Bmw e 46

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:51 Makina , Korçë

Okazion !!! BMW Seria 3 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:17 Makina , Korçë

Bmw 730d 3.0 Nafte Automatike "Nuk Ka Taks Luksi" Viti 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 19:45 Makina , Korçë

Bmw X5 3.0 Nafte 2009 Zvicra

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:45 Makina , Korçë

Bmw X5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 07:58 Makina , Korçë

Okazion pak dite

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:00 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 16:31 Makina , Korçë

BMW X5 M..3.0 sd biturbo

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 15:35 Makina , Korçë

Shitet BMW E46

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 11:21 Makina , Korçë

Shitet BmwX5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:19 Makina , Korçë

Shitet BmwX5

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 00:09 Makina , Korçë

BMW 1.8 BENZN-GAZ shitet per arsye emigrimi vetem per 3 dit

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 08:52 Makina , Korçë

bmw e 46 Automat facelift shitet nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 19:42 Makina , Korçë

Bmw automat sh ndrohet 525d

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Mar 17:50 Makina , Korçë

Mini cooper 1.6 benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 22:50 Makina , Korçë

BMW Seria 3 M sport

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 21:48 Makina , Korçë

Bmw 730 automat full extra xhama zinj komplet ne lej

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:09 Makina , Korçë

Okazion pak dite

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:20 Makina , Korçë

BMW X5 3.0i 2015 306hp FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 21:55 Makina , Korçë

Okazion

1 770 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:33 Makina , Korçë

BMW 325i gaz-benzin

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 10:43 Makina , Korçë

Bmw 320i e90

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 19:12 Makina , Korçë

BMW SERIA 7

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 07:56 Makina , Korçë

Bmw 320 compact

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:08 Makina , Korçë

Mini cooper 1.6 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:13 Makina , Korçë

Bmw 530d e60

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:00 Makina , Korçë

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:23 Dyqani Makina , Korçë

SHITET

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 03:05 Makina , Korçë

Shitet x5 ose nderrohet me makine off road

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 21:11 Makina , Korçë

Shitet okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 22:05 Makina , Korçë

Bmw

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 07:56 Makina , Korçë

523 gaz benzin manual

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 21:24 Makina , Korçë

SHITET Bmw 320i 6 pistona benzin gaz

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 17:43 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 20:42 Makina , Korçë

Bmw ALPINA

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 17:55 Makina , Korçë

shitet okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione