shitet BMW 320 200 nafte .

Shitet nga: angjelin 01 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001, 2001
Transmetuesi: Manual, Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999, 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë, Naftë
Targa: Shqiptare, Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
shes bmw 320 motorr 200 nafte viti prodhimit dhjetor 2001
letra der ne tetor 2019
ne gjendje perfekte motorrike dhe vizuale po ashtu
e gatshme per c do lloj prove nga ana juaj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim