Bmw Seria 3

Shitet nga: Bmw 05 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
-Bmw 320d 2.0 nafte
-Viti fund 2000
-Kondicioner klima
-Xhama elektrik
-Mbyllje qendrore
-Sendilie lekure
-Komanda ne timon
Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike
Cmimi 2500€ I diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim