BMW OKAZION

Shitet nga: .. 18 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 LEK

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Marka 👉 BMW seria 3
Forca mottorrike👉 2.0
Lloji i kambjos👉 manual
Karburanti 👉 nafte
Viti i prodhimit 👉 2003
Kilometrat👉 250000
Cmimi 👉2800€ i diskutueshem
Nr i kontaktit👉 0684208699
Pershkrim 👉 BMW seria 3 320d ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike dhe ajo estetike. Disqe alumini orgjinale 16. Shitet per arsyje emigrimi fotot flasim vet cmim diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim