BMW 320td compact 2002

2 600 EUR

2 900 EUR

Shitet nga: morin 25 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shes BMW 320TD compact ( motorri me common rail ), viti 2002,
ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
229530 KM origjinale, e mare ne gjermani
Me baxhe, sensor parkimi, serdilje me ngrohje, clima.
Dokumenta deri ne shtator 2017

Cmimi i diskutueshem Ose nderrohet...
Leaflet
Në fillim