BMV Seria 3 2.0 nafte AUTOMATIK

Shitet nga: Marjo 27 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Sherbimet e bera vaj,filtra,goma te reja..
E gatshme per cfaredolloj prove.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim