audi A4

7 500 EUR

Shitet nga: tomi 31 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
shitet audi a4, 130000km. makina eshte ne gjendje shume te mire. goma te reja disqe te reja, vaj dhe filtra te nderruarra rregullisht. makina esht blere me km0 ne 2008 te koncesionari i porche albania
Leaflet
Në fillim