Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 3025
Durrës , 1386
Elbasan , 675
Vlorë , 506
Fier , 506
Korçë , 495
Shkodër , 389
Berat , 279
Pogradec , 271
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:55 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 23:49 ,

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:33 ,

Shitet shpi ne kuman- rroskovec (fieri albania)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:21 ,

Shtepi private ne Lagjen 12 Korce prane Kulles

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
Dje 21:45 ,

Shitet ne kssmil

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:12 ,

Shtepi ne prush

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:53 ,

Shtëpi

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:50 ,

Shtepi

6 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:44 ,

Shitet shtepi Manez e Vjeter , Durres

350 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:33 ,

SHTEPI ME TOKE 2600M2

7 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 19:11 ,

Shitet Shtepi

3 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 18:35 ,

Shitet Shtepi + Papafingo 170m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 18:35 ,

Shitet Shtepi Private 95m2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:22 ,

Private beach house 10 room

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:16 ,

Shitet VILA • 3 Kate ��Lagja 15 Durres��

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:15 ,

shitet shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 17:55 ,

Shitet Shtepi Banimi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:40 ,

VILE PER SHITJE TEK RRUGA E ELBASANIT

448 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 17:17 ,

Shitet shtepi private ne Rus

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:15 ,

shitet vile ne selite!

550 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:53 ,

Shtepi private ne plazh

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 16:50 ,

Shitet Shtepi + Ambient biznesi + Truall

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 16:46 ,

SHITET VILE 2 KATESHE NE RRUGEN ALEKSANDER GOGA !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 16:40 ,

shitet vile ne marikaj!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 16:31 ,

SHITET VILE TEK RESIDENCA GARDEN VILLA PRANE TEG!

600 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:58 ,

shitet apartament 3+1+2 tek kopshti botanik!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione