Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje ne MerrJep.al

Tiranë , 3494
Durrës , 1691
Vlorë , 727
Elbasan , 705
Korçë , 617
Fier , 564
Shkodër , 533
Pogradec , 324
Berat , 290
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 05:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile perballe QTU, Yrshek!

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 05:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET DUPLEX TEK KODRA E DIELLIT!

235 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
07 Dhj 12:37
Linku:
Shtëpi , Lezhë

Shitet Apartament!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Nën 21:29
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Okazion SHITET shtepi demtuar nga termeti dhe 3 dinim tok

10 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Sot 05:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile perballe QTU, Yrshek!

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 05:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET DUPLEX TEK KODRA E DIELLIT!

235 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 05:17 Shtëpi , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1+2 DHE VERANDE PRANE KOMPLEKSIT GRAND

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:10 Shtëpi , Pogradec

SHITET SHTEPI PRIVATE

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 01:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 2 katëshe në zonën e Alliasit,Tiranë

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe te Kodra e Priftit,Tiranë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE DYKATSHE TE INSTITUTI BUJQESOR 152.000 EURO

152 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi në Kamez

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe në zonën e Kamzës

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:01 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me dyqan

750 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:10
Linku:
Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE 1650€m2

1 650 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:57 Shtëpi , Sarandë

Shitet -> shtepi private

Numri i dhomave: 4
Dje 21:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 per qera tek Air Albania

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:20 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 21:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:44 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe+papafingo, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:18 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2 Kateshe, Drejtoria e Policise, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:06 Shtëpi , Fier

Banese private 105m²

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:03 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi 3 Kate + Bodrum ne Plazh Durres

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:02 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi 350m 2-kateshe

9 400 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Dje 19:59 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:59 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:59 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:56 Shtëpi , Lezhë

Shitet biznes + banes 400 m² rr. Lezhë - Shëngjin

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:37 Shtëpi , Kurbin

Shitet shtepi 2+1 ne sanxhak

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:30 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile + 6000m2 Toke

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi Dy Kateshe Ne Lagjen Isa Boletini Vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 19:19 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPIA PRIVATE

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi 2-kateshe ne shitje tek Xhamlliku (4151112)

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Shtëpi , Vlorë

✅ OKAZION Shitet shtepi//truall 250 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Shtëpi , Vlorë

Shitet shepi private (4 apartamente)

175 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 18:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe ne Arapaj

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:41 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi.

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomaveNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione