Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1075
Durrës , 680
Korçë , 257
Elbasan , 225
Vlorë , 191
Fier , 186
Pogradec , 119
Shkodër , 111
Berat , 97
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 13:51
Linku:
Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Lagjia 2,Korcë

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 11:22
Linku:
Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 00:26 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 00:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 00:26 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 00:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne plazh

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sot 00:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi ose ndrohet

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:38 Shtëpi , Pogradec

shpi

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
Dje 17:43 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:39 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

65 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:49 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:37 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial, Durrës

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:56 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 1-Kateshe, Spitalle, Durres 57,000 €

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:41 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Plazh, Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Qemal Mici, Durrës

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:15 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 12:20 Shtëpi , Kurbin

Shtepi ne shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 12:17 Shtëpi , Pogradec

3 DIT****OKASION*- * NDERROET 90-m2 ose SHITET TIRANE

57 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:46 Shtëpi , Durrës

SHITET DYQAN 48 M2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:17 Shtëpi , Durrës

Gasoniere ne shitje ne Qerret

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit

268 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

Apartamente ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:13 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE GOLEM !!!

139 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 11:09 Shtëpi , Fier

Shtepi private 3+1 Roskovec

50 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 11:00 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKE+GODINE TEK VILA E ZOGUT!

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:00 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SPITALLE!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:39 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:38 Shtëpi , Vlorë

Okazion 120.000 me certifikat pronesie

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:22 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Private + Fermë, Shijak

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:46 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE + TOKE NE FLLAKE !

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 09:46 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:03 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE TEK LAGJIA SEFER EFENDI DURRES!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 00:13 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
21 Mar 23:44 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Rr.Arbrit

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Mar 20:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
21 Mar 20:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
21 Mar 20:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
21 Mar 19:23 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres 67,000 €

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 19:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private 2kate dhe 3000m2 toke ne Vore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Mar 18:34 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
21 Mar 18:28 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Mar 17:04 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi Private 1+1

54 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
21 Mar 16:11 Shtëpi , Tiranë

JAPIM ME QIRA VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

500 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione