Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1111
Durrës , 677
Korçë , 267
Elbasan , 225
Vlorë , 196
Fier , 181
Pogradec , 122
Shkodër , 116
Berat , 97
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

16 Maj 13:01
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi private ne shiroke me dokumentacion te rregull

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 18:17 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 13:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:47 Shtëpi , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:06 Shtëpi , Pogradec

OKAZION Shitet Shtepi Private.

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:09 Shtëpi , Tiranë

Shitet 1+1 Yzberisht

Numri i dhomave: 1
Dje 21:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:24 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:46 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 2-KATESHE ! Cole Vlore! 101 M2 CDO KAT.500M2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:29 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia me Toke ne qerret te durresit

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 18:10 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 18:04 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet Godine banimi 2- kate + toke ne Shkallnur.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:18 Shtëpi , Elbasan

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 12:18 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 12:18 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 11:40 Shtëpi , Durrës

Shitet Godine Banimi Ne Shen Vlash, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Dje 10:32 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SPITALLE!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:32 Shtëpi , Kurbin

Shtepi ne shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 10:30 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Qemal Mici, Durrës

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 10:30 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Dje 10:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne qerret te durresit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 09:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 09:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko, Tiranë.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:36 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private me truall 128 m2 te Pallati Kultures

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:34 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE TEK LAGJIA SEFER EFENDI DURRES!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 09:32 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Xhafzotaj

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:32 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 09:28 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 09:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Dje 09:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi jepet me qera.

200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 08:55 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 07:39 Shtëpi , Pogradec

3 DIT****OKASION*- * NDERROET 90-m2 ose SHITET TIRANE

54 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 03:53 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
26 Maj 22:33 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private RR.Arberit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
26 Maj 14:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Vile Individuale, Kompleksi Olive Park, Tirane

445 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Maj 13:00 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

65 100 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Maj 12:57 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 12:28 Shtëpi , Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE NË RUS, SHKODËR

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 12:00 Shtëpi , Durrës

Gasoniere ne shitje ne Qerret

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Maj 12:00 Shtëpi , Tiranë

Apartamente ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 11:50 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKE+GODINE TEK VILA E ZOGUT!

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione