Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1876
Durrës , 295
Vlorë , 167
Fier , 99
Elbasan , 55
Berat , 50
Shkodër , 42
Korçë , 38
Lezhë , 32
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 12:26
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje - Ish Fusha e Aviacionit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Dje 17:56 Shtëpi , Tiranë

Shesim apartament 2+1 ne Bulevardin e Ri.

146 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:56 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit

268 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:56 Shtëpi , Durrës

Gasoniere ne shitje ne Qerret

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:56 Shtëpi , Tiranë

Apartamente ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:56 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne qender.

239 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:50 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:50 Shtëpi , Elbasan

Shitet apartament 2+1 ne Elbasan.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:46 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

65 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:16 Shtëpi , Durrës

Shtepi 1+1 45.000€

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:44 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE NE ZONEN E PLAZHIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:40 Shtëpi , Sarandë

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+PARKIM, SARANDË "MARINA CITY

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:52 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SHITET 1+1 tek kompleksi AURA Mundesi Investimi

71 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 ne Astir, 400 EURO

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 14:17 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:59 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Plazhi Durres

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:46 Shtëpi , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE 1+1, "URBAN GATE RESIDENCE"

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:29 Shtëpi , Tiranë

Apartamenti 1+1

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:17 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Kamez

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Vilë, Kodra E Priftit, Tiranë.

430 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 11:47 Shtëpi , Durrës

SHITET PAPAFINGO PRANE SHKOLLES ITALIANE

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:55 Shtëpi , Tiranë

ASTIR, Shitet Apartament 1+1

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:38 Shtëpi , Durrës

Shitet papafingo me siperfaqe totale 250 m2

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 08:59 Shtëpi , Sarandë

Shitet Garsoniere

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:34 Shtëpi , Vlorë

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 00:28 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + kuzhine te vecuar TE KODRA E DIELL

163 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
30 Mar 20:32 Shtëpi , Berat

Shes shtepi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Mar 19:32 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi 110 m2 e mobiluar.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Mar 19:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 3+1 ne Bllok

410 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
30 Mar 14:59 Shtëpi , Tiranë

Shiten apartamente!!

59 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Mar 12:33 Shtëpi , Fier

Apartament ne Shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 12:26
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje - Ish Fusha e Aviacionit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Mar 10:27 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE "TWISTER PALACE" DON BOSKO

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 10:18 Shtëpi , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+VERANDË NË KOMPLEKS REZIDENCIAL,

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Mar 00:33 Shtëpi , Tiranë

Shitet super apartament 2+1 ne Fresk

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 13:51 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "AKSES TIRANA" LAPRAKE

115 150 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:44 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "AKSES TIRANA" LAPRAKE

115 150 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:40 Shtëpi , Tiranë

SHESIM AMBIENT KOMERCIAL BUZE RRUGE, STADIUMI DINAMO

495 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
29 Mar 13:34 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, ARLIS FARMACIA 10

149 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:30 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "MIRABELLA RESIDENCE" OXHAKU

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:27 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, "MIRABELLA RESIDENCE" OXHAKU

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:20 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE, KOMPLEKSI ASL

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 12:55 Shtëpi , Tiranë

LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI KOLOMBO.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Mar 01:28 Shtëpi , Vlorë

Shitet Super Penthouse Ne Radhime, Vlore

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Mar 15:44 Shtëpi , Tiranë

Komuna e Parisit - Shitet Apartament 3+1 125 m2

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 13:20 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Mar 12:46 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit

268 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 00:33 Shtëpi , Lezhë

Apartament ne Shengjin 2+1 ne shitje

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione