Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta juaj drejt pronësisë së shtëpisë: Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë dhe Shkodër

Tiranë , 2510
Durrës , 286
Vlorë , 165
Fier , 112
Elbasan , 64
Berat , 56
Shkodër , 54
Korçë , 42
Lezhë , 39
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpinë tuaj të ardhshme? Gjeni një përzgjedhje të shtëpive për shitje, duke përfshirë shtëpi prej druri dhe shtëpi buzë detit.

Qëndroni të përditësuar me njoftime falas për listat e reja. Me opsionet e disponueshme në Tiranë dhe Shkodër, shtëpia juaj perfekte është vetëm një klikim larg. Gati për të bërë një lëvizje? Shisni shtëpinë tuaj ose gjeni pronën tuaj ideale sot MerrJep.al!
Sot 05:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Qendër , Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET PAPAFINGO NE LUNGOMARE, VLORE

160 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 02:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET shtëpi 5 kate në Babrru

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet super dubleks

600 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 17:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere tirane 29 m rruga myslym keta kati pare

38 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 13:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1,cmimi me i mire ne zone

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:43 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1,cmimi me i mire ne zone

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1,cmimi me i mire ne zone

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Margarita Tutulani ( afer Liqenit artificial ) 2+1 per Shitj

202 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 mbas Square 21

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 09:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Ambient Biznesi Zyre Dyqan tek Eleonora

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
12 Qer 15:16 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Qer 13:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Lezhë

OKAZION, Shesim Apartament 2+1 ne Shëngjin

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
12 Qer 12:30 Shtëpi  ·  Fier

Shitet Apartament 2+1 .Lagjja "29 Nentori",Fier. 69000 €

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Qer 10:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Disponojme Apartament 1+1, per Shitje

212 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Qer 10:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Disponojme Apartament 1+1, per Shitje

104 356 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Qer 09:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 pamje deti Rezidenca Brillant, Qerret

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
09 Qer 17:05 Shtëpi  ·  Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

80 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Qer 18:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi per shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Qer 17:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Shes apartment te Ali Visha,Tirane

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Qer 22:53 Shtëpi  ·  Sarandë

Shitet Garsonierë me çertifikatë pronësie

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Qer 20:10 Shtëpi  ·  Kavajë

SHITET SHTEPIA OKAZION NE GJENDJE SHUME TE MIRE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
07 Qer 00:26 Shtëpi  ·  Elbasan

Okazion - Shitet Duplex ne qender, kati i fundit me verande

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Qer 22:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 1+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Qer 22:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepia

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Qer 21:23 Shtëpi  ·  Fier

Shitet apartament ne Fier 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 13:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Sip 94,19m2

131 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
06 Qer 10:28 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet apartament 1+1 në Kume, Vlorë!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Qer 18:06 Shtëpi  ·  Gjirokastër

Shitet apartament 3+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 12:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament Univers City Rzedience QTU

65 340 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
03 Qer 15:00 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET, Apartament 2+1+2,STACIONI I TRENIT

224 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 22:56 Shtëpi  ·  Durrës

Apartament per Shitje Golem

86 700 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 14:17 Shtëpi  ·  Sarandë

Apartamen per shitje 3+2+3

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
01 Qer 11:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Shes 2+1+bllk prane kryqzimit se shkolles se bashkuar

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Maj 18:54 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet hyrje vlor

90 EUR

Numri i dhomave: 2,5
31 Maj 18:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet hyrhe vorri bomit

75 EUR

Numri i dhomave: 2,5
31 Maj 12:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtyll

158 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 14:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SELITE

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
30 Maj 14:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shesim apartament 1+1 pas UET 21 DHJETORI

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
30 Maj 11:28 Shtëpi  ·  Tiranë

Shes 2+1+2banjo + ballkon

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 11:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET,21 DHJETORI

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
30 Maj 11:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET 1+1 TE 5 MAJI!

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
30 Maj 10:43 Shtëpi  ·  Tiranë

2+1 Apartment for Sale in Residence "Kodra e Diellit 2"

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 10:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 3+1 Te Shkolla e Kuqe e Tirane

250 650 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
29 Maj 11:47 Shtëpi  ·  Tiranë

��Kompleksi Delijorgji shesim apartament me garazhd

Numri i dhomave: 2
28 Maj 12:02 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ASTIR!

127 120 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 15:44 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Shitet shtëpi / Shtëpi në shitje | Zbuloni shtëpinë tuaj të ëndrrave në MerrJep.al


Jeni në treg për një shtëpi të re në Tiranë apo Shkodër, ose ndonjë qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al, destinacioni juaj për të gjetur shtëpi në shitje. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë listimesh, duke siguruar që ju të gjeni pronën e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja.


Me MerrJep, kërkimi i shtëpisë tuaj ideale është mjaft i lehtë. Funksioni ynë intuitiv i kërkimit ju lejon të filtroni listat bazuar në kritere specifike, duke e bërë më të lehtë se kurrë ngushtimin e opsioneve tuaja. Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si “shitet shtëpi”, “shitje shtëpie”, “shtëpi buzë deti në shitje”, “shtëpi okazion”, apo vendosni vendodhjen dhe shkruani “shtëpi në shitje Shkodër” ose “shtëpi në shitje Tiranë”.


Për tu treguar më specifikë mund të shkruani "shitet shtëpi te Komuna e Parisit", "shtëpi në shitje Bulevardi i Ri", "shitet shtëpia te Zogu i Zi". Vendosni edhe çmimin që dëshironi të ketë; çmimi mund të jetë Lekë ose në Euro.


Mundet edhe të kërkoni në Google "merrjep shtëpi në shitje", "njoftime për shtëpi", "shtëpi druri në shitje", apo "shtëpi për shitje" dhe "shitje shtëpish".


Qëndroni të informuar dhe të përditësuar me listat më të fundit duke përfituar nga njoftimet tona falas. Qoftë nëse jeni blerës apo shitës, MerrJep e bën procesin të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte në Tiranë apo Shkodër. Filloni kërkimin tuaj sotMerrJep.al.


Shes Shtëpi | Shisni shtëpinë tuaj me MerrJep.al


Gati për të listuar pronën tuaj për shitjeTiranë apo Shkodër ose gjithë Shqipërinë? MerrJep ofron një platformë të qetë për shitësit që të shfaqin shtëpitë e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm. Ja se si mund të filloni:  1. Krijoni njoftimin tuaj: Filloni duke krijuar një njoftim të detajuar për shtëpinë tuaj. Theksoni veçoritë e saj unike, të tilla si të qenit një shtëpi prej druri ose të paturit një vendndodhje të mirë buzë detit. Përdorni fjalë kyçe si "shtëpi në shitje 2+1" dhe "shitet shtëpia 100 m²" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Përpiquni të përfshini në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "shtëpia ndodhet në zonën e Ish-Bllokut", "një ndër pozicionet më të mira", "me katin e parë biznes", "fasadë e ventiluar", "tualet akull i ri", "e mobiluar", ose "rruga Marie Logoreci", "rruga e Elbasanit" për shembull. Më shumë detaje do të tërheqin më shumë blerës.


  2. Optimizoni njoftimin tuaj: Sigurohuni që të optimizoni njoftimin tuaj me fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi në shitje Tiranë", "shes shtëpi në Tiranë", ose "shtëpi në shitje Shkodër" për të rritur shikueshmërinë. Përfshini fotografi me cilësi të lartë dhe një përshkrim bindës për të joshur blerësit.


  3. Qëndroni të përditësuar me njoftimet: Mbani gjurmët e pyetjeve dhe përditësimeve në listën tuaj me njoftime. Merrni sinjalizime sa herë që ka aktivitet në njoftimin tuaj, duke u siguruar që mund t’ju përgjigjeni menjëherë blerësve të interesuar.


  4. Lidhuni me blerësit: Angazhohuni me blerësit e mundshëm dhe përgjigjuni çdo pyetjeje që ata mund të kenë në lidhje me pronën tuaj. Jepni informacion shtesë dhe planifikoni shikime për të shfaqur shtëpinë tuaj personalisht.Me MerrJep.al, shitja e shtëpisë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një shtëpi prej druri ose një shtëpi buzë deti në shitje, platforma jonë ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për të arritur një audiencë të gjerë blerësish potencialë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione