Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6663
Durrës , 2736
Vlorë , 1215
Elbasan , 945
Fier , 875
Shkodër , 743
Korçë , 704
Berat , 439
Pogradec , 417
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
22 Maj 08:35
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 12:59 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private - lagjia "Deshmoret", Vlore

800 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 12:59 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:56 Shtëpi , Vlorë

VILE SMALL TWIN PER SHITJE NE GREEN COAST

650 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:46 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION - Shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:34 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 12:21 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE ME PISHINE TEK KOMPLEKSI DIELL NE QERRET!

550 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:15 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi ne fshatin cerrave 15 minita larg nga qyteti i

111 111 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi private, Tufinë, Tiranë

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:07 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi private, Tufinë, Tiranë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi private, Sauk, Tiranë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Bulevardi i Ri, Tiranë

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:58 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

65 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:58 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:54 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE VILA E ZOGUT !

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:47 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia private me siperfaqe 42 m².

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:46 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:46 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia me Toke ne qerret te durresit

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:38 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament 2+1 në Orikum.

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:38 Shtëpi , Vlorë

Shitet apatament 2+1,Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 11:38 Shtëpi , Vlorë

Shitet 2+1, Skele, Vlore

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:35 Shtëpi , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE 1+1, "URBAN GATE RESIDENCE"

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:35 Shtëpi , Tiranë

Tirane, Shitet apartament 3+1+2 i mobiluar

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 11:30 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartment 1+1 në ujë të ftohtë, Vlorë, 60m2.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:30 Shtëpi , Tiranë

Super okazion - Shitet truall dhe banese - Tirane

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:27 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Sot 11:20 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 1 kateshe ne Rus

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:03 Shtëpi , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!!SHITET SHTEPI+TOKE~TRUALL NE KSAMIL

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Papafingo, Fresku, Tiranë. 195,000 €

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:00 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, inxhinieria Ndertimit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 2 kate ne Perash

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione