Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 335
Durrës , 257
Elbasan , 82
Pogradec , 62
Shkodër , 61
Vlorë , 59
Fier , 53
Korçë , 43
Lezhë , 39
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 11:27 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Sot 10:25 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 10:15 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 10:06 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Sot 09:43 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 09:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 09:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:26 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
Sot 04:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Dje 22:22 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 21:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Dje 15:30 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 14:02 Shtëpi , Tiranë

Shitet super vile ne peze per arsye familjare

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 09:04 Shtëpi , Durrës

Shes

165 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Online
29 Maj 18:29 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI NE FSHAT!! VILLAGE HOME FOR SALE!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
29 Maj 17:31 Shtëpi , Vlorë

Villa 3 floor for sale in Vlora

277 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
29 Maj 16:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
29 Maj 15:35 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE 2 KATE NE BABRRU

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
29 Maj 14:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Vile Individuale, Kompleksi Olive Park, Tirane

445 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Maj 10:00 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Maj 12:19 Shtëpi , Pogradec

Informacion mbi shtepine

Numri i dhomave: 9
28 Maj 11:48 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Maj 11:48 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Maj 10:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 3-KATESHE ! PLAZHI VJETER 200M. 235 M2 CDO KAT.

300 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
27 Maj 21:33 Shtëpi , Fier

Shitet në Roskovec

Numri i dhomave: 7
27 Maj 11:40 Shtëpi , Durrës

Shitet Godine Banimi Ne Shen Vlash, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
27 Maj 10:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET shtëpi 4 kate pranë Shkëmbit të Kavajës

260 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
26 Maj 15:46 Shtëpi , Tiranë

SHESIM 2 SHPIA ME 1800 M² TOKE NE TUFINE! 120 000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Maj 11:33 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private 3-katëshe në shitje

500 000 EUR

Numri i dhomave: 9
26 Maj 09:44 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 3 kate Orikum Vlore

Numri i dhomave: > 10
25 Maj 13:13 Shtëpi , Fier

Okazion objekt 3 katesh banimi dhe sherbimi

Numri i dhomave: 9
25 Maj 10:46 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private+ambjent biznesi

Numri i dhomave: 7
24 Maj 22:17 Shtëpi , Kurbin

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 8
24 Maj 18:58 Shtëpi , Shkodër

OKAZION �� Shitet Shtepi Private 2 kateshe

55 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
24 Maj 18:55 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi private 2 kate + papafingo

Numri i dhomave: 7
Online
24 Maj 17:48 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi Private 3 Kateshe prane Katedrales, Shkoder

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
23 Maj 10:26 Shtëpi , Tiranë

Shitet vilë dy-kateshe ne Ali Dem, Rruga "Pasho Hysa"

1 LEK

Numri i dhomave: 7
Online
23 Maj 10:06 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 7
Online
19 Maj 15:57 Shtëpi , Durrës

Shitet shtëpi private, Plazh, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
19 Maj 08:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet Bar-Restorant ne Surrel

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
18 Maj 09:26 Shtëpi , Elbasan

Shtepi Private, Vile ne Shitje

260 EUR

Numri i dhomave: 9
17 Maj 16:50 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Maj 15:08 Shtëpi , Tiranë

SHESIM VILE KARABINA 352M² ME 600 M² TRUALL

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 15:46 Shtëpi , Vlorë

Shitet truall+ndertese ne Vlore!

Numri i dhomave: 9
Online
16 Maj 15:46 Shtëpi , Vlorë

Shitet truall+ndertese ne Vlore!

Numri i dhomave: 9
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione