Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1394
Durrës , 880
Vlorë , 412
Shkodër , 289
Fier , 276
Elbasan , 275
Korçë , 182
Berat , 149
Lushnjë , 122
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

13 Sht 12:09
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

10 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 10:56
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 11:44 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE NJE KATESHE NE SHKOZET TEK GJYKATA E APELIT !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:44 Shtëpi , Durrës

Shitet vile me pishine ne Golem!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:39 Shtëpi , Tiranë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET, DURRES !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:28 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, te Lagja e Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Shtëpi , Vlorë

Vile luksoze ne shitje ne Vlore

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 10:56
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:47 Shtëpi , Durrës

EXCLUSIVE! SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGE KRYESORE NE CURRIL

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:44 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:37 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:31 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 1+1

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:17 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi okazion ne lagja nr1 vollga pamje nga deti

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 10:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 09:32 Shtëpi , Durrës

SHITET SHPIA PRIVATE SHKOZET

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 23:58 Shtëpi , Fier

Shitet me çmimi te arsyeshem

480 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:12 Shtëpi , Durrës

Shtepi prej 115m2 ne Durres Okazion

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 21:50 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:49 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 21:22 Shtëpi , Berat

Shtepi 13 shtatori berat

76 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:10 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 20:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në zonen e Institutit Bujqesor

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:11 Shtëpi , Durrës

Shtepi private 4+1 ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Paskuqan,kamez

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:59 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private +Garazh, ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:39 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:40 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR. 17 !

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:12 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi private Burrel

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 16:06 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione