Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Sht 09:57 Konzolatë për lojëra , Mat

Sony Playstation 5

300 EUR

14 Sht 17:27 Servis për celularë , Mat

Frigoriferi Beko

60 EUR

01 Shk 19:28 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Mat

MacBook Air

460 EUR

25 Tet 10:26 Telefona celular , Mat

Apple iphone 14 pro max në kuti

600 EUR

01 Sht 14:20 Telefona celular , Mat

Apple iPhone 13 Pro Max

550 EUR

24 Gush 17:37 Konzolatë për lojëra , Mat

Leve ps4

35 LEK

08 Qer 20:37 Telefona celular , Mat

iPhone 7

150 EUR

10 Jan 16:45 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Mat

Okazion

3 000 EUR

23 Dhj 21:31 Konzolatë për lojëra , Mat

Playstation 5

540 EUR

27 Nën 14:09 Konzolatë për lojëra , Mat

Shiten 2 ps5

1 200 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 13:18 Konzolatë për lojëra , Mat

Shitet ps3

100 EUR

04 Maj 23:21 Konzolatë për lojëra , Mat

Sall PlayStation 4 6000€

6 000 EUR

25 Mar 18:10 Telefon fiks , Mat

iPhone 4S

1 000 LEK

06 Mar 20:21 Telefona celular , Mat

iPhone 8+

420 LEK

23 Shk 11:18 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Mat

Kompjutera

20 Jan 08:32 Telefona celular , Mat

Iphone X gjendja 10/10

49 000 LEK

16 Jan 13:20 Konzolatë për lojëra , Mat

Playstation 4 slim 1T

35 000 LEK

06 Jan 21:09 Konzolatë për lojëra , Mat

xbox one ne shitje

300 EUR

03 Jan 21:27 Konzolatë për lojëra , Mat

Shitet sallë PlayStation 4

800 000 LEK

02 Jan 01:48 Telefona celular , Mat

Ipad 5th generation

245 EUR

19 Qer 01:36 Telefona celular , Mat

telefon j6+

200 EUR

15 Qer 12:45 Telefona celular , Mat

Iphone

170 EUR

13 Qer 21:13 Telefona celular , Mat

Iphone

170 EUR

13 Qer 02:15 Konzolatë për lojëra , Mat

Kontrollues

20 LEK

12 Qer 21:41 Konzolatë për lojëra , Mat

Kontrrolues

20 LEK

30 Pri 20:13 Telefona celular , Mat

Shitet

22 000 LEK

30 Pri 10:00 Telefona celular , Mat

Nokia

5 000 LEK

27 Pri 21:26 Konzolatë për lojëra , Mat

Ps3

120 LEK

27 Pri 21:18 Konzolatë për lojëra , Mat

Ps3

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione