Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Computer Entertainment PS4 Pro Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS4 Pro | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:31 Konzolatë për lojëra , Vlorë

pro

305 LEK

Sot 15:00 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

MORTAL 11 KOMBAT

2 500 LEK

Sot 15:00 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

FIFA 2020 PER PS4

2 000 LEK

Sot 10:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 PRO + 1 Leva

30 000 LEK

Sot 08:40 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Ps4 pro

1 EUR

23 Sht 18:28 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 Pro 1TB Me 3 Lojra

32 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 19:02 Konzolatë për lojëra , Malësi e Madhe

Ps4 Pro 1Tb

250 EUR

22 Sht 01:14 Konzolatë për lojëra , Durrës

Shitet PS4 Pro

350 EUR

21 Sht 13:41 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet PS4 Pro

350 EUR

20 Sht 09:53 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 PRO *Garanci*

35 900 LEK

19 Sht 10:32 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro me cip okazion

400 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 10:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 pro me cip 9.00 okazion

400 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 10:19 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro dhe Ps4 Slim

1 LEK Çmimi me zbritje

12 Sht 03:04 Konzolatë për lojëra , Tiranë

ps4 pro cip 10 lojra

300 LEK Çmimi me zbritje

01 Sht 16:04 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet Ps4 Pro 1TB 4 Leva 5 Cd 4K HDR

330 EUR

25 Gush 21:02 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro

370 LEK

16 Gush 23:50 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro (21 lojra/Call of Duty...)

32 000 LEK

11 Gush 13:18 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps4 PRO

340 LEK

09 Gush 12:42 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 PRO ( GTA 5 + FIFA 23 )

34 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS4 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione