Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J6 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J6 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 20:24 Telefona celular , Korçë

Samsung j 6

100 LEK

18 Maj 00:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6

60 LEK

12 Maj 22:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6

60 EUR

07 Pri 12:07 Telefona celular , Tiranë

J6 2018

80 LEK

16 Shk 17:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J6

9 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Tet 19:25 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 Pro

7 000 LEK

16 Tet 12:21 Telefona celular , Gjirokastër

Samsung Galaxy J6

150 LEK

13 Sht 07:04 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6

15 000 LEK

09 Shk 09:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J6 OKAZION !!!

100 EUR

31 Jan 19:47 Telefona celular , Sarandë

Celular j6 2018 ne shitje

110 EUR

08 Dhj 16:36 Telefona celular , Durrës

shitet telefon

10 000 LEK

28 Sht 20:47 Telefona celular , Korçë

Samsung j6

100 LEK

11 Qer 17:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 I RI ne kuti Gjendja 10/10

16 000 LEK

26 Mar 21:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 2019

15 000 LEK

05 Shk 11:20 Telefona celular , Durrës

Samsung J6 2018

80 EUR

05 Shk 11:20 Telefona celular , Durrës

Samsung J6 2018

80 EUR

07 Jan 09:02 Telefona celular , Tiranë

shitet

100 EUR

12 Dhj 23:48 Telefona celular , Tiranë

Galaxy j6 2018

90 EUR Çmimi me zbritje

26 Tet 15:50 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy j6 2018

110 LEK

21 Tet 16:22 Telefona celular , Tiranë

samsung galaxy j6

120 LEK

12 Tet 13:22 Telefona celular , Fier

Shiter samsung j5 2016

9 500 LEK

28 Sht 17:07 Telefona celular , Shkodër

Shitet J6 plus

115 EUR

19 Sht 17:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung

120 LEK

17 Sht 14:01 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy J6 2018

1 200 LEK

01 Sht 23:40 Telefona celular , Tiranë

Okazon j6 2018

130 EUR

30 Gush 09:10 Telefona celular , Tiranë

J6 2018

140 LEK

24 Gush 09:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet Telefoni

16 000 LEK

15 Gush 09:46 Telefona celular , Pogradec

Samswng Galaxy J6

170 LEK

01 Korr 19:31 Telefona celular , Tiranë

SHITET J6 2018

160 LEK

08 Pri 21:41 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG GALAXY J6 2018

13 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 15:24 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J6(2018)

130 EUR

29 Shk 10:35 Telefona celular , Tiranë

Samsung j6 32giga

13 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Jan 10:40 Telefona celular , Fier

Shes j6

140 LEK

22 Dhj 16:05 Telefona celular , Lezhë

Samsung J6 32GB 3G/Ram

95 EUR

21 Dhj 14:44 Telefona celular , Durrës

j6 2018

14 000 LEK

07 Nën 16:15 Telefona celular , Durrës

j6 2018

150 LEK

05 Nën 21:12 Telefona celular , Durrës

Samsung J6

150 LEK

02 Nën 13:37 Telefona celular , Tiranë

Aa

1 500 LEK

31 Tet 22:39 Telefona celular , Durrës

Galaxy J6

180 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione