Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

BENZ C 300 4 Matic 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7/ 2.0 Naft /Automat / 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Elbasan

Okazion Lincoln MKZ

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

850 euro me letra shiko fotot

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Elbasan

Mercedes-Benc

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Elbasan

VOLVO XC60 /2.4 D4 /AWD / PREMIUM EDITION , KM ORIGJINALE��

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Elbasan

E550 benzin gaz

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

��MERCEDES C 300 BLUETEC /HYBRID / MOTORR 2143 cc MEGA FULL

21 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORD KUGA / 2.0 CRDI /AWD / INDIVIDUAL FULL /KM ORIGJINALE

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:41 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Kia Rio 2008-2009

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:12
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Shitet Range Rover Evoque 2016 140.000 km

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:51 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bokse makine

50 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazion Nderrohet +/-

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Ml 350 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

E220 CDI AVANTGARDE

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 14:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Volkswagen Touran 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Elbasan

GLA 45 AMG’

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 10:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 5 OKAZION

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:03 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Tapete makine

07 Qer 22:03 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Elbasan

SKODA OCTAVIA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
05 Qer 12:34 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

SHITET BATERI MAKINE

4 500 LEK

04 Qer 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Elbasan

Mercedes Benz GLA 200d 4Matic

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 10:24 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

FORD C-MAX - OKAZION -

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 20:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
03 Qer 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Elbasan

Makine

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 21:23 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Kia Rio 2008-2009 Benzine-Gaz

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 07:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedes c220 shitje

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 12:47 Shtëpi  ·  Elbasan

Testim makine Me kompjuter

1 500 LEK

Numri i dhomave: 2
01 Qer 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Elbasan

Testim makine Me kompjuter

1 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 12:40 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Elbasan

Testim makine Me kompjuter

1 500 LEK

01 Qer 12:40 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Testim makine Me kompjuter

1 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione