Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault clio - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault clio,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Renault clio Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Berat

OKAZION, 2012 OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 07:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Cls 250��2014 full ✈️

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 21:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio 1.5

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz ML 350

18 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet Range Rover Sport Hse Dynamic 4.4 V8

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

OKAZION B200 Avangarde

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 06:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

Shitet W124 200D 1987

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 06:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Berat

Shitet/Nderrohet Mercedes Benz S-Class 320Cdi

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 06:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

Shitet Super Vw Polo

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 06:41 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Berat

Shiten Disqe Hekuri

90 LEK Çmimi me zbritje

31 Jan 23:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

❗️❗️OKAZION ❗️❗️ Ford Fokus 2007 1.6

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Dhj 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz ML-350 look AMG

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet Super C220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 12:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Berat

Shitet Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 21:00 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Berat

Shitet Renault Megane super gjendje

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 18:23 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio 1.5 nafte viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 18:47 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio model i ri 1.5 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 15:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault CLIO 1.5 nafte viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 15:23 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault clio 3

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Mercedes Benz w204

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:00 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio 1.2 benzin + gas

1 300 EUR Çmimi me zbritje

03 Qer 00:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

vw volkswagen parati

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 09:43 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

7 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 17:15 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Berat

Shiten sharra okazion

16 Mar 12:10 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio 1.2 benzine/gaz

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:24 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault clio

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 23:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio 900 cc viti 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 03:10 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio benzin+gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 21:40 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Berat

Karburant me qera

12 LEK / muaj

16 Korr 22:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 5 Gti

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 16:14 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

SHITJE E MAKINA MY RENAULT 2018

2 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Pri 17:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:54 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 10:31 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 11:18 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault clio 1.5 nafte

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes-benz E220 Paket AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 09:47 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio Gaz benzine super gjendje‼️‼️

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 09:45 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio 1.5 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 09:17 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video dhe DVD  ·  Berat

VETEM ME ANE TE TELEFONIT

30 EUR

26 Gush 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

Mercedes E280

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 16:18 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 00:13 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Berat

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 18:36 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault clio 1.5 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:38 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault clio | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione