Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatike - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatike ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automatike Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:38
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0 HSE

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
16 Qer 19:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 16:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:38 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014 full option,automat, 2.0 tdi,navi, 12500 €

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❇️ WOLKSWAGEN TIGUAN

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover me qera. luxury car rental albania tirana

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2020 ..3.0 tdi quattro sline

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volsfwagen 2013 1.6 DSG 7+1R

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35 automatik 2.0 diesel ( zvicra )

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:34 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A7 PRESTIGE(S-Line) - 2013

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

///AMG LINE Mercedes Benz C300 4 matic 16.000 euro

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Diesel makina me qera Car rental Golf me qera

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 7 vende me qera , makina me qera Rinas

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:29 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA K3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART AUTOMAT 2008 BRABUS

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 1.8 Benzine+Gaz (100%) 2007

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

��������Toyota Yaris Automate��������

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Elbasan

Toyita C-HR Hybrid

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatike | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione