Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo 70 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo 70,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volvo 70 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 2018 3.0 naft Dynamic

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Pri 18:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 18:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW Polo 2015��1.4 Automatico

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Pri 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Sarandë

C180 automat benzin gaz disqe sport 18

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 12:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET PASSAT -98 GJENDJE SHUME TE MIRE!!!

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 07:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW polo 2015��1.4 nafte R.Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 07:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Pri 04:18 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 S-LINE FULL OPSION

55 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 15:04 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2011- 70.000 km si e re

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 14:35 Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

HYUNDAI i20 2011 ��������

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

Shitet Volvo e 2008 XC-70 benzine+gaz 4x4 AWD për 9400€ ☎️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 20:51 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Goma 235.65.16 C

170 EUR

26 Mar 06:02 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2.0TDI gjendje perfekte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 Nafte me targa

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat SE 2.5 Benzine Automat ‼️142,400 KM ‼️

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 09:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 70.000 KLM.MUNDESI NDERRIMI

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 15:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 12:33 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Vlorë

XC60 ➖️ 3.0 Benzin

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 11:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Vlorë

Volvo XC60 ➖️ 3.0 Benzin

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 15:58 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Vlorë

Volvo XC60 ➖️ 3.0 Benzin

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volkswagen në shitje ( Polo,Golf..

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 10:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mitsubishi në shitje (Pajero, L...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Lexus në shitje (Rx350, GS450...

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mercedes Benz në shitje (Class A..

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai në shitje (Santafe...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda në shitje (Civic, CRV...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Chevrolet në shitje

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Bmw në shitje (I3, X5, Q3...

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Audi në shitje (A1, A2, A3...

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Fier

Bleni makina të përdorura Mercedes ( Class A, B, C, E...

7 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo 70 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione