Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:40
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe - 2.0 TDI 2WD 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:57
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 50 TDI DIESEL quattro

56 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 10:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2019 AUDI Q8 3.0 BENZINE 55tfsi

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Shk 21:21
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 S Line shitje

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 11:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 Nafte, Quattro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 05:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:07 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:05 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

2012 AUDI A3 2.0 TDI ��S-Line��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:01
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Okazion A8L 21.900€

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2011 - AUDI A8 4.2 FSI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2015 - AUDI A8 L 3.0 TDI QUATTRO

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2014 - AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 PRIMIUM PRESTIGJE-13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Shitet Audi Q5 S Line

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Dinamic

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2021 AUDI Q8 55 3x S-Line

78 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 Sport Line 35TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Audi Q8 3.0 hybride FULL

56 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49 Makina  ·  BMW  ·  228  ·  Tiranë

BMW SERIA 2 Grand Coupe X Drive

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

OKAZION PER PAK DITE! AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 35TDI

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2021 - Audi SQ8 4.0 BiTDI

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Shitet Audi A4 2006 Shkoder

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2014 Audi A8 L 3.0 TDI super full 16000 Premium Edition

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

OKAZION PER PAK DITE Audi A6 3.0 quattro

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 16 Audi/Vw/Benz

250 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 Nafte

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Q5 Dinamic 2.0 Nafte

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Premium 3.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 16 Audi A3/A4/A6

250 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:47
Linku:
Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 18 Inch Audi A3/A4/A6

350 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione