Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz e clas 220 automat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 17
Toyota , 7
Nissan , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz e clas 220 automat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ⚜️ Exclusive Avantgarde

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 02:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 , Viti 2014 , cmimi 13500

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION! Pasat automat 2006 motorr 2.0 nafte FULL OPTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 13:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E 320 4 MATIC CDI 2007 ( AVANTGARDE )����

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Pri 13:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

GAZ / BENZINE Mercedes Benz E 280 4 MATIC 2007 ME DOGANE

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C class 220 CDI Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 11:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 Manual 2.0 tdi ( Gjendja 10/10 ) Tip top ✨��

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
28 Shk 11:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO MATRIX DISTRONIC 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
08 Shk 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 220

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Cla nafte

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Jan 16:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

2013 AUDI A4 2.0T FULL

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 15:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet toyota yaris 1.4 naft super gjendje ��

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET SUPER GJENDJE TOYOTA YARIS 1.4 naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft super gjendje cmimi diskutushem afer

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 01:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet 1.4 naft super gjendje 10/10 Cmimi:diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA 1.4 naft super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 23:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Krujë

Mercedes Benz S Class 350 Benzine 2008 ( Nga Zvicra )

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Dhj 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedez- Benz

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 12:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet c220 2016 i gatshem per cdo lloj prove

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 00:03 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK Chrono ����

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
25 Qer 10:54 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Krujë

Range Rover Sport 2015 R Dynamic ( ardhur nga zvicra ����)

28 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
06 Qer 00:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 00:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.7 Diesel 2009 ����

8 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 20:36 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 40i SAPO ARDHUR

56 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione