Wolksvagen | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 2
Škoda , 2
Dodge , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolksvagen ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wolksvagen Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:35 ,

《DODGE CALIBER》OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:16 ,

Wolksvagen trasporter super gjendje 2008 .1.9 naft

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Wolksvagen Touran

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 ,

Shitet Wolksvagen Polo 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

W GOLF V 1.9 NAFTE VITI 2008 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:16 Dyqani ,

Vw POLO

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:29 ,

VW Golf 5 tour 1.9 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:06 ,

Wolksvagen caddy gjendje te shkelqyer sh e paster

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:15 ,

Golf plus 1.9 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 20:00 ,

Wolsvagen caddy max 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 18:05 ,

VW Phaeton

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 16:34 ,

Wolksvagen kadigjendje te shkelqyer

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 13:13 ,

Okazion 3 dit Wolksvagen eos kabrio full option

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 09:23 ,

Wolzvagen Golf Automat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 21:44 ,

SHITET ME BITCOIN

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:02 ,

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 08:50 ,

Wv golf

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 16:12 ,

Shitet wolksvagen caddy

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 13:24 ,

Wolksvagen caddy gjendja super

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 13:17 ,

Wolksvagen Bora

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:43 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:53 ,

Audi A6

12 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 08:35 ,

WV Golf 200 Nafte Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 08:35 ,

WV Golf 200 Nafte Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 16:02 ,

Shitet Passat 2015 1.8 TSI BENZIN-GAZ

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 20:43 ,

Wolksvagen golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 11:59 ,

Okazion

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 15:49 ,

Wolksvagen EOS full option

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 15:43 ,

Wolksvagen 5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 14:40 ,

Okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 15:41 ,

Okazion

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 11:19 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Mar 15:08 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:58 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:45 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:32 ,

Okazion okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 16:18 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 01:03 ,

Automjete

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:07 ,

Shitet wolksvagen polo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 02:00 ,

Polo wolksvagen

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 12:53 ,

Golf Plus 1.9

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 08:39 ,

Wolksvagen Touareg!!! Super Gjendje!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 00:39 ,

Okazion Touran 1.9 ne gjendje super

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 20:08 ,

Wolksvagen pasat portobagazh

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 06:15 ,

Shes Tiguan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 09:02 ,

(OKAZION) Woklsvagen passat 2.0 tdi highline 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Dhj 23:31 ,

Wolksvagen GOLF V 1.6 Benzine -Gaz

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Dhj 17:53 ,

VW Tiguan 2.0 NAFTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 07:33 ,

VW Touareg dizel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolksvagen | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione