Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon anglez ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Audi , 179
BMW , 126
Ford , 91
Opel , 80
Land Rover , 68
Nissan , 56
Mitsubishi , 49
Toyota , 36
Jaguar , 18
Renault , 18
MINI , 13
Jeep , 13
Citroën , 12
Peugeot , 11
Chrysler , 10
Volvo , 10
Škoda , 9
Fiat , 9
Suzuki , 8
Hyundai , 8
Porsche , 7
Saab , 4
Mazda , 3
Rover , 3
Honda , 3
Smart , 3
Isuzu , 2
Seat , 2
Kia , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
BAIC , 1
Acura , 1
Yugo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Gjej Timon anglez te ri apo te perdorur ne shitje. Timon anglez për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen Timon anglez që ju nevojiten. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale26 Maj 10:52
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Sot 00:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera 2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser 4x4 Suv

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2011 LUNGO FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

29 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volksuagen Golf 2.0 GTD Nafte Automat 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:09 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:52 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:49 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 55TFSI 2020 S-LINE FULL OPSION

52 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

26 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S-Line 2.8FSI Pa Turbo Super Full 8700euro ��������

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

20 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C-Class C220

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4-MATIC

9 790 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart Fortwo Limited Edition Me Dogane Pa Turbo ������������

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI 2.0 NAFT 2010 S-LINE FULL OPSION

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:28 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

CAYENNE 4.8 S BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

58 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN 2011 FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Fier

G 63 AMG 2023 (5400 KM) FULL OPSION

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Jeni duke kerkuar per Timon anglez ne shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Timon anglez ne shitje ne GJithe Shqiperine.


Timon anglez të ndryshme në shitje


Blej Timon anglez të ndryshëm me çmimet me te volitshme. Gjej Timon anglez për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për Timon anglez në shitje dhe gjej ofertën ideale. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo njoftime per Timon anglez ne shitje


Keni Timon anglez qe deshironi te shisni? Krijo njoftimet ne Merrjep.al per Timon anglez ne shitje dhe gjej bleresit e interesuar. SHperndaj njoftime shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione