Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa 2001 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 241
Audi , 9
BMW , 4
Ford , 3
Nissan , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Hummer , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 2001,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 2001 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT 2001 FULL OPSION

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Benz E-class 220 nafte automat nderrohet

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volswagen Sharan

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:04 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

OKAZION PER PAK DITE ❌❌ AUTOMAT ❌❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Corsa 1.2 automatike

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:19 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Durrës

Pjes kembimi bmw seria 7 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:18 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz ml 350 bluetec

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:16 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:14 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 09:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

pjes kembimi golf 7 benzin 2017

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 18:15 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��OPEL CORSA AUTOMAT GJENDJE PERFEKT 1.4 BENZINE��

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 17:04 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet okazjon

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Makine Opel Ne Shitje

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Shitet Opel Corsa 2001

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

❌OKAZIONN 3600€ i pa disk A Class 2.0 Nafte Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 08:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz evo 350 benzin 4 matic

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 18:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 13:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

E220 automat 2001 4 fenersh

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 22:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

❗️SHITET OPEL CORSA 2001❗️

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Vlorë

FREELANDER 2 STD4 2010 AUTOMAT 7200€

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 02:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

opel

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 21:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 2001 1.7 nafte

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 17:54 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

SHITET OPEL CORSA

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E 550 AMG CABRIOLET

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 19:21 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitel opel corsa urgjent okazion 600€

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 19:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 08:57 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet opel corsa 1 miljon lek 0683857558

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 12:52 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitel opel corsa okazion 799€

799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

13.300€ E250 NAFTE VETEM SHITET OKAZION

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 14:36 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet opel corsa 450 euro benzin 0683857558

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 00:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet opel corsa 550 euro benzin numri 0683857558

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 23:54 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet opel corsa 550 euro benzin

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 11:35 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tropojë

‼️Shitet Golf 5 OKAZIONN 2.0 TDI 3550€‼️

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG me paketa 4.3 AMG Line

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️E Class 280 Nafte ♣️0696807892

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:40 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 2001 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione