Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me makine me te lire - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 26
Audi , 23
BMW , 14
Porsche , 6
Toyota , 5
Citroën , 3
Ford , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me makine me te lire,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me makine me te lire Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkodër

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE - 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:38 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pogradec

Super Okazion! Porsche Cayenne 3.0nafte 2012 / Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TSI HIGLINE VITI 2021

19 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 08:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan viti 2020

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan viti 2020

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan viti 2020

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 02:07 Makina  ·  BMW  ·  428  ·  Shkodër

BMW 428i Ⓜ️ Pack

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 08:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan viti 2020

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 prestige

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 19:21 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Shitet ose nderrohet! Okazion

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Lushnjë

C 300 SHITET/NDERROHET VITI 2012 , BENZIN-GAZ

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:36 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw seria 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 12:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkodër

Gle full options super gjendje

42 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Mar 13:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet ose nderohet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:21 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Korçë

Shitet BMW 535i XDRIVE ! Look 2022

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 18:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Hyundai 2019, 2.0 Nafte

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 03:07 Makina  ·  Elbasan

Makine me 4 goma

28 Gush 21:16 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 14:34 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Yaris hibrid 2016

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Gush 13:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Premium Plus OKAZION

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 14:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf GTI

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Maj 09:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AUDI A 4 VITI 2008. 2.0 NAFTE AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes ☆2013☆ E220 Automat okazion pak dit

12 000 EUR

27 Dhj 20:16 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Superrr okazionnn mundesi nderrimi

6 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 15:31 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Okazion mundesi nderrimi!!!!!

6 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Ndrohet/VW Touran 1.9 nafte 2007 6+1 Euro 4

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 21:00 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

A7 quattro, 2012, looku s7

16 900 EUR

27 Tet 19:31 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Shes Nderroj 2010 C3 b gaz koladim.

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Tet 19:30 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Shes Nderroj 2010 C3 b gaz koladim.

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:52 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Shes Nderroj 2010 C3 b gaz koladim

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 16:52 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fier

Shes nderroj clio 1.5 naft 1 vit letra 2vjet koladim

1 790 EUR

19 Maj 14:26 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 14:23 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 14:19 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 14:16 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 14:16 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 22:40 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Maj 22:40 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 22:38 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 22:35 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 22:25 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 22:19 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 22:07 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Automat. 1.6 Gaz/benzin. 1800 euro 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me makine me te lire | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione