Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land rover 2007 discovery - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 21
Opel , 8
Ford , 4
Chrysler , 2
Seat , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover 2007 discovery,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Land rover 2007 discovery Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT VITI 2007✅✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 13:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0 TDI ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT VITI 2007✅✅

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 10:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.3 NAFT 2007✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 18:40 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Pogradec

✅✅SEAT ALTEA 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 17:28 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Pogradec

✅✅CITROEN C4 1.6 NAFT VITI 2007✅✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 21:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.9 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 19:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Elbasan

Land Rover Discovery 3

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 18:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery OKAZION!!!!!!

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 09:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

E 320 ✅Mundesi nderrimi✅

6 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Dhj 11:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 16:47 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

OKAZION FORD FIESTA 1.6 TDCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 12:09 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

✅✅OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2007 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 15:41 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Pogradec

Seat Altea 2.0

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:27 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

Opel Zafira

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180CDI ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 14:54 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land rover discovery 3.

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 22:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Korçë

LAND ROVER DISCOVERY 3 TDV6

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ A CLASS 180 ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 11:33 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 JTD MULTIJET

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery

5 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 08:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery Automat 2.7 Mat

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

MERCEDES B-CLASS 180 AUTOMATIKE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 09:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI LAND ROVER DISCOVERY.3

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 11:17 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E200 EVO AVANTGARD,

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 20:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Kavajë

SHITET Land Rover Discovery 3 2.7 tdv6 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 18:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 3

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Kukës

Pjesë kembimi për Land Rover Discovery 2.7 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 11:17 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 12:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 3 HSE

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 19:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land rover discovery 3

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 08:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Vlorë

Shitet Discovery 3 HSE. 2.7 DIESEL. PERFEKTE

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 15:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet Land Rover Discovery 3

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 22:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

SHITET!!! LAND ROVER DISCOVERY 3

9 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 14:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

U SHIT LAND ROVER DISCOVERY 3 4.4

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 14:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Dhj 14:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 2007

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 14:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 2007

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover 2007 discovery | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione