Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kosove - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 126
Audi , 126
Opel , 61
Ford , 59
Fiat , 48
Renault , 33
Nissan , 25
Peugeot , 25
Škoda , 23
Toyota , 22
Volvo , 20
Citroën , 19
Land Rover , 18
Jeep , 17
Mitsubishi , 16
Seat , 13
Kia , 11
Chrysler , 9
Chevrolet , 8
Porsche , 8
Mazda , 7
Hyundai , 7
Dodge , 6
Suzuki , 4
Rover , 4
Saab , 4
MINI , 3
Dacia , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
Lincoln , 3
Smart , 3
Hummer , 2
Acura , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Lancia , 2
Lada , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kosove ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kosove Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:25 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Skoda Octavia 2.0 Tdi Dsg V.p2006 Pa Dogan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2007 DPF particular 2.0 tdi EURO 4 "padogan"

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Mercedes E220 CDI, G-9, 4 matic

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:18 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 Premium

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:18 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:44 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Kukës

Shes bmw 325i benxin x drive 2010 autamtik

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 1.4 TSI

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:22 Makina  ·  Renault  ·  Coupe  ·  Durrës

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 22:00 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 19:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

Golf 5 plus

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion A class180 CDI, 2006 manual

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 01:27 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda Octavia 4x4 Automatti

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 09:15 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Kukës

JEPP FUll BLIND 3.0 Dizel B7 Blind

17 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 09:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 2.0 4Motion pa Dogan +38349459202

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 00:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.9 Tdi V.p2008 Pa Dogan

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 14:02 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 18:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet Audi A4 Automatik 1.9TDi 2650 euro

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 20:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 Pa Dogan 4Motion Motorri 2.0 Tdi

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:00 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

BMW 2.0 dizel gjendje extra te mir

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 19:33 Makina  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Tiranë

✅ Citroen Jumper 2.2 HDI, Viti 2011

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Shitet vetura

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 09:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Quattro 2.0 TDI Automatik viti i prodhimit 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:51 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kukës

Shitet Mitsubish Pajero sport

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:26 Makina  ·  Nissan  ·  e-NV200  ·  Kukës

Nisanv 200

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 15:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque -Anglez

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Tiranë

Transporter

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 12:48 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen c4

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 07:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Mercedes-benz Sprinter 313CDI Maksi me Klime 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 07:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Mercedes-benz Sprinter 316CDI Automatik me Klime viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Kukës

VW Transporter T6 2.0 TDI 103KW DSG 7 viti:2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Shitet tiguan 2009 . Kosove

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:19 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 2010 V6 Automatik 3.5L

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 18:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Ceddy Me xhama

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Amarok  ·  Tiranë

Amarok 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 05:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes E 200

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Maj 21:35 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMW 318i benzin LCI 2009 i ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY 1.9 TDI 105 PS 2010 255.000 KM ME KLIME AC PA DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 23:17 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Tropojë

Opel Signum 3.0 CDTI i sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:27 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60 -D4 Summum, 2017 AWD Polestar Automatik 4x4

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 1.9tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 17:57 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Has

Mitsubishi Pajero 3.2D 2004 AUTOMATIK RKS 7ULSE 049 615 608

6 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 11:38 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Renault megane

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 16:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Has

Mitsubishi Pajero 3.2D 2004 AUTOMATIK RKS Twl ±38349615608

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 11:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Kukës

Vw transporter

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Has

Shitet kamioneta Ford transit viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kosove | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione