Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a4 i zi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 395
Ford , 47
BMW , 22
Opel , 17
Toyota , 16
Volvo , 11
Nissan , 7
Fiat , 6
Peugeot , 6
Hyundai , 4
Renault , 4
Porsche , 4
Seat , 3
Citroën , 3
Jeep , 3
Mazda , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 i zi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 i zi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 14:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

OKAZION !!! AUDI A4 SUPER GJENDJE

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 16:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

38 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S 2.9 Twin-Turbo V6 2020

62 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo ����

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:52 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

XC60 2.4 Naft - Automat - Sapo ardhur nga Zvicrra ����Me Dok

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

❌ AUDI A4 - 2.0 NAFTE - 2009 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Prestige

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:49 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Fier

G 63 AMG 2023 (5400 KM) FULL OPSION

179 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN PANORAM 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:31 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:15 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz G 63 AMG look 2022

77 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:10 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Pogradec

✅✅FIAT BRAVO 1.6 NAFT VITI 2010✅✅

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-220 BLUETEC VITI 2015 AUTOMAT 9G

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

VOLVO XC-90 7-vende 2.4 naft viti 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:25 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2.4 naft viti 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC-60 2.4 naft viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 automat 4-matic viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

CADY MAXI 1.9 AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY MAX 1.9 NAFTE AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4 2.0 TDI E SAPO TARGUAR VITI 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 i zi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

audi a4 i zi Audi a4 i zi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione