Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Pogradec

Adam , 1
Agila , 4
Antara , 4
Astra , 154
Combo , 15
Corsa , 86
Frontera , 14
Insignia , 5
Kadett , 1
Meriva , 30
Movano , 1
Omega , 4
Signum , 2
Tigra , 14
Vectra , 70
Vivaro , 1
Zafira , 104

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 10:07 Makina , Pogradec

Opel benzin gaz

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:10 Makina , Pogradec

Opel Astra 1.7 Nafte 2010 Sapo ardhur nga Belgjika

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 07:21 Makina , Pogradec

Opel Astra Automat

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 11:17 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 09:23 Makina , Pogradec

Opel corsa 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:57 Makina , Pogradec

Shitet Opel Zafira '06

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 09:36 Makina , Pogradec

Shtitet opel insigne 1.6 viti 2015 0692103002

111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 17:40 Makina , Pogradec

Opel corsa

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 17:39 Makina , Pogradec

Opel corsa

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:26 Makina , Pogradec

Shitet e sa po targuar

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 09:34 Makina , Pogradec

Shitet makina opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Pri 11:15 Makina , Pogradec

Opel

2 400 EUR

02 Pri 11:26 Makina , Pogradec

Shitet opeli

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Mar 11:40 Makina , Pogradec

shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 14:46 Makina , Pogradec

Opel astra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 16:00 Makina , Pogradec

Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 20:31 Makina , Pogradec

Opel Zafira 1.7 diezel

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 23:36 Makina , Pogradec

Shitet opel 1.7 dizel panoram

3 000 EUR

11 Mar 12:01 Makina , Pogradec

Opel insigne viti 2015

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 11:57 Makina , Pogradec

Opel zafira 1.9 naft e 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:24 Makina , Pogradec

Shes opel corsa 1.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:08 Makina , Pogradec

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:47 Makina , Pogradec

Opel Astra 2002 1.7 nafte

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 21:52 Makina , Pogradec

Opel meriva 1.6 Benzin

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 13:22 Makina , Pogradec

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 10:09 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT ⛽️✅2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:40 Makina , Pogradec

Shitet opel meriva

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 18:51 Makina , Pogradec

Opel zafira 1.9 naft 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 10:17 Makina , Pogradec

Opel

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Shk 18:20 Makina , Pogradec

1.7 diezel

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:47 Makina , Pogradec

Opel Astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:24 Makina , Pogradec

Opel meriva 1.7 naftë

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 07:57 Makina , Pogradec

Opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 22:21 Makina , Pogradec

Opel Corsa 2002 okazion

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Jan 03:33 Makina , Pogradec

Opel astra mundesi ndrrimi

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 20:42 Makina , Pogradec

Opel combo 1.3 nafte shume ekonomike

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 21:39 Makina , Pogradec

Opel astrra

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:47 Makina , Pogradec

OPEL COMBO 1.3 NAFT VITI 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 10:58 Makina , Pogradec

Opel Corsa C 1.0 benzin ( 3 pistona )

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Dhj 11:56 Makina , Pogradec

Shitet opel Astra

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 21:12 Makina , Pogradec

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 12:48 Makina , Pogradec

Shitet opel astra

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 12:23 Makina , Pogradec

Shitet opel astra okazion

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 16:41 Makina , Pogradec

Hyvb

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Nën 16:29 Makina , Pogradec

Hda

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 17:34 Makina , Pogradec

Shitet Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 14:46 Makina , Pogradec

Okazion-opel meriva -07-letra per 1 vit

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 17:19 Makina , Pogradec

Opel

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 11:23 Makina , Pogradec

Opel Corsa 1.2benzine kamio Automatike 2001

2 100 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione